Fypryst spot on Dog M 10-20kg 1x1,34ml

Kód: 9900375
Neohodnoceno
Značka: KRKA
160 Kč –19 %
Fypryst spot on Dog M 10-20kg 1x1,34ml
160 Kč –19 % 129 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Fypryst je přípravek sloužící k léčbě a prevenci napadení blechami a klíšťaty u psů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika:
Fypryst 134 mg spot-on pro psy
Jedna jednodávková pipeta o obsahu 1,34 ml roztoku pro nakapání na kůži - spot-on pro psa vážícího od 10 kg až do 20 kg živé hmotnosti.

Indikace:
léčba a prevence napadení blechami (Ctenocephalides spp.) a klíšťaty (Rhipicephalus spp., Dermatocentor spp., Ixodes spp.) u psů. Léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u psů. Prevence a léčba napadení všenkami (Trichodectes canis) u psů.

Účinné látky:
Fipronumilum Použití:Vyjměte jednodávkovou pipetu z třívrstevného sáčku. Držte pipetu svisle a krouživým pohybem sejměte čepičku. Čepičku otočte a nasaďte jí opačným koncem na pipetu.Tlačte a točte čepičkou, abyste promáčkli její plombu, poté čepičku z pipety sejměte. Rozhrňte srst zvířete v oblasti kohoutku před lopatkami tak, že je viditelná kůže. Přiložte hrot jednodávkové pipety na kůži a několikrát pipetu stiskněte tak, aby se obsah vyprázdnil přímo na kůži v jednom místě.Přípravek má přetrvávající účinnost proti napadení blechami po dobu dvou měsíců a proti klíšťatům po dobu až 4 týdnů, v závislosti na síle zamoření prostředí. Blechy jsou usmrceny během 24 hodin po napadení.
 
 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: