Dogballs Míček červený - NEskákací

Kód: DB67
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Dogballs
315 Kč
Skladem

Velmi odolný, neskákací míček, který psí milovníky míčků jistě zaujme.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obtížně rozkousatelný

Míček je díky své strukturní pevnosti téměř nerozkousatelný. Ostré zuby Vašeho psa míček nepoškodí ani při velkém tlaku daném skousnutím. Pokud však daný míček mechanicky poškodíte, tak je možné, že se Váš stane rozkousatelným.

 Vhodný pro všechna plemena

Míček je primárně určen pro malá a střední plemena psů. Svou tvrdostí se hodí také pro největší rasy, ale hrozí zde vklouznutí míčku do krku. Vše je na odpovědnosti majitele psa.

 Zdravotně nezávadný

Nabízené míčky jsou zdravotně nezávadné, protože jsou vyrobeny z přírodního kaučuku. Certifikaci o zdravotní nezávadnosti najdete >>> ZDE

 Lehce omyvatelný

Nezáleží na tom, zda Váš pejsek vyválí míček například v bahně či něčem jiném. S ohledem na povrch míčku, je možno jej vždy dokonale umýt a poté jej můžete opět a ihned použít i v interiéru vašeho domu bez nečistot.

 

 Český produkt

Míček je vyroben v České Republice. 

 Povolené charakteristiky na míčku

Na míčku je umístěno logo; je povolen přetok v dělící rovině a je povolen výskyt drobných (nepatrných) skvrn v jiné barvě, než-li je Váš míček. Tohle drobné znečištění je způsobeno lisovacím procesem a především různou barevností, kterou výroba nabízí. Míček je z přírodního kaučuku a je možné, že časem zteří, vlivem rozdílných teplot v různém časovém období.

UPOZORNĚNÍ
Průměr míčku je 6cm a u největších plemen může hrozit vklouznutí do krku, vše záleží na výchově a šikovnosti Vašeho psa.

Průměr míčku: 6cm
Použití: vevnitř i venku

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro psy
Značka: Dogballs

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: