Vážení zákazníci, ve státní svátek (středa 28.9.2022) je naše prodejna uzavřena. Expedice bude probíhat až následující den a taktéž se na Vás budeme těšit ve čtvrtek na prodejně. Team hladovypes.com

LIKER Cord Lumi Míček pro psy - svítící ve tmě

Kód: 60195/9 C
2 hodnocení
Značka: CoLLaR
299 Kč

Zvolte variantu

Míček LIKER na svítícím provazu.

Detailní informace

Průměr: 9 cm
Skladem (1 ks) | 60195/9 C
299 Kč

Detailní popis produktu

Liker není jen míček na šňůrce! Jedná se o unikátní hračku přinášející několik výhod.


liker_lumi_2-1 *UNIKÁTNÍ MATERIÁL - je odolný, ale při tom pružný a měkký. Psí zuby se do LIKERu sice zaryjí, ale míčku to nijak neublíží.

Tato vlastnost materiálu navíc přispívá k čištění zubů. LIKER je šetrný k zubům i k dásním, kousání nebolí ani starší psy s citlivým chrupem a zuby se neobrušují. 

 

Unikátní materiál spojuje nejlepší vlastnosti jiných hraček z různých materiálů - je lehký, měkký a pružný, dobře létá, plave, snadno se umyje, je vidět v trávě, na sněhu, zdravotně nezávadný. Materiál LIKERu je netoxický, takže si s ním váš pes může hrát dlouhé hodiny a vy nemusíte mít obavy o jeho bezpečí. Na LIKERu neulpívá špína, oslintaný či zabahněný míček lehce umyjete a tak jej udržíte bez bakterií. 

LIKER je lehký a obratný. Snadno se hází. Při házení na větší vzdálenost může díky svému jedinečnému aerodynamickému tvarování mírně změnit dráhu letu, což do hry vnáší další radost. Na rozdíl od těžkých tenisových míčků s LIKERem nemůžete rozbít okno nebo něco srazit.

Hry ve vodě jsou super, protože LIKER se nepotopí a je téměř celý nad vodní hladinou. Pokud váš pes nemá rád vodu nebo neumí plavat, zkuste použít LIKER. Za ním se do vody osmělí a lépe se naučí plavat.

liker_lumi_3-1 SVÍTÍCÍ PROVAZ - Pro společné hrátky i  po setmění.

liker_lumi_eng SVÍTÍ AŽ 60 MINUT - Po nasvícení na přirozeném či umělém světle vydrží svítit až 60 minut.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro psy
Značka: Collar
Typ hračky: přetahovací, svítící

Míček na šňůrce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: