Nina Ottosson Pamlskový hlavolam WORKER composite

Kód: RD-NO67337
1 hodnocení
Značka: Nina Ottosson
799 Kč
Skladem

Interaktivní hry posilují vztah mezi vámi a vším pejskem, jsou výborné pro společné hraní, ale i učení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pamlskový hlavolam WORKER
Úroveň náročnosti: Level 3
Velikost: 33 x 33 cm, výška 5 cm

Čas na hraní
Interaktivní hry posilují vztah mezi vámi a vším pejskem, jsou výborné pro společné hraní, ale i učení. Sledujte, jak se váš mazlíšek stává mistrem hlavolamů!

Jako dřevo...
Hlavolam worker composite vypadá, jako by byl vyroben celý ze dřeva, ve skutečnosti je však z kompozitního materiálu vyrobeného ze směsi odolného plastu a dřevitých vláken, a spojuje všechny přednosti dřeva a plastu. Je odolnější než dřevo, snadný na údržbu a netříští se jako dřevo, když náhodou pejsek do hlavolamu kousne. Navíc je víc eco-friendly.

Jak na to:
Naskládejte pamlsky do větších kruhových otvorů v hlavolamu, překryjte pohyblivými špunty nebo otočnými destičkami a hra může začít!
Psi jsou chytřejší než si myslíme, jen někdy potřebují trochu pošťouchnout a dodat odvahu. Chcete-li udělat hlavolam pejskovi pro začátek jednodušší, nechte otočné destičky bokem tak, aby nezasahovaly do pohyblivé dráhy špuntů.

 

Žádné volné části
Tenhle hlavolam nemá žádné odstranitelné části, takže pes políčky během hry pouze posouvá. Odolný materiál a provedení hlavolamu zaručuje, že tohle bude hra ke které se budete se svým pejskem rádi vracet.

Level 3
Trochu větší výzva než hlavolamy obtížnosti 1 a 2. Dog worker pomáhá vašemu pejskovi překonat další vychytané překážky, učit se něco nového a získávat za svou snahu průběžně báječnou odměnu v podobě schovaného pamlsku. Jestli už váš pejsek zvládá lehčí hlavolamy levou zadní, Worker nebo jiný hlavolam s obtížností 3 pro něj bude správná volba.

Letní tip = Zmrzlý hlavolam
Chcete udělat hlavolam ještě zajímavější nebo nabídnout pejskovi zábavné osvěžení? Naplňte otvory konzervou, masem nebo kouskem párku, zalijte přihrádku po okraj vodou a celý hlavolam dejte zmrznout. Tradá! Nový Level zábavy může začít.
Kouzlo společné zábavy...
Hlavolamy od Niny Ottosson jsou vyvinuty tak, aby stimulovaly mozek vašeho psa. Naučte svého psího parťáka, jak hlavolam řešit, hrajte si a bavte se společně. Napovídání, chválení a opakované doplňování dobrot posílí váš společný vztah. Po celou dobu hry mějte pejska pod dozorem a nenechte ho hračku kousat. Do příští hry hlavolam schovejte.

Rychle uklizeno!
Odstraňte z hlavolamu všechny volné části, umyjte ho ve vlažné mýdlové vodě a usušte. Znovu naplňte a další kolo zábavy může začít!

Proč jsou pamlskové hlavolamy od Niny Ottosson tak skvělé?
zahání nudu a zabaví i hyperaktivní jedince
omezují destruktivní chování a rozvíjí dovednosti vašeho psa
stimulují k přemýšlení a soustředění, takže psa pozitivně unaví
jsou zábavné pro všechny bez ohledu na plemeno a věk
posilují vztah mezi páníčkem a psem

Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i s velkými papoušky, opičkami, pet prasátky apod. Zahraniční zoologické zahrady využívají s velkou oblibou pamlskové hlavolamy pro krmení různých zvířat a udržují je tak v lepší psychické pohodě.

Výrobce: NINA OTTOSSON Sweden (Outward Hound Group)

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro psy
Značka: Nina Ottosson
Typ hračky: hlavolam

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: