BĚHEM PROSINCE MÁME OTEVŘENO:

sobota 4.12.2021 - 9.00 - 12.00
sobota 11.12.2021 - 9.00 - 12.00
sobota 18.12.2021 - 9.00 - 12.00

Yoggies B.A.R.F. maso Zvěřina, kachna a kuře 500 g

Kód: Y_1753
Neohodnoceno
Značka: Yoggies
95 Kč
SKLADEM, K DOSTÁNÍ POUZE NA PRODEJNĚ

Syrové jemně mleté maso ze zvěřiny (pouze svalovina - daněk, srnčí, jelen), kachní žaludky, kachní srdce, kuřecí krky a křídla, doplněno o probiotické kultury k podpoře zdraví a imunity vašeho psa. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

V tomto menu najdete maso pouze z vysoké zvěře (srna, jelen, daněk), vždy pečlivě veterinárně prověřené. Neobsahuje maso z divokých prasat! Maso zvěřiny je velmi výživné a bohaté na vitamíny a minerály. Zvěřina spolu s kachním masem a vnitřnostmi tvoří velmi dobře stravitelný výživný mix, který je vhodný i pro aktivní psy. Menu Zvěřinový mix, je vhodné pro všechny věkové kategorie psů, včetně malých štěňat. Toto menu můžete nabídnout i vaší kočce. Kosti jsou namleté najemno, proto jej můžete podávat štěňatům již od 30.dne života. Při přechodu na čerstvou potravu doporučujeme Zvěřinový mix zařadit do jídelníčku během druhého týdne přechodu.

Menu Zvěřinový mix má velký obsah minerálů a vitamínů a je velmi dobře stravitelné. Proto je velmi vhodné pro psy v rekonvalescenci a seniory.

Jako přílohu doporučujeme použít za studena lisovanou přílohu k BARF stravě Yoggies BARF+.

Jako jediný výrobce v ČR uvádíme na trh MASO+ syrovou potravu pro psy s probiotiky pro podporu imunity i odolnosti proti virům, parazitům a nemocem. Po MASO+ nezůstane žádná miska nedojezená ani u těch nejvybíravějších psů.

Výroba:

Pečlivost a unikátně vyvinuté postupy výroby s kvalitou mas z volných chovů v Německu, Holandsku, Belgii... hrají při výrobě MASO+ nejdůležitější úlohu. Díky tomu se do vašich rukou a žaludků vašich čtyřnohých přátel dostává tento unikátní produkt pro zdravé krmení na kterém se podíleli přední veterináři v ČR a také paní Kateřina Novosádová. MASO+ díky tomu patří k nejzdravější přirozené potravě pro psy se světově unikátním probiotickým efektem.

Složení: Kvalitní masa z volných výběhů - najemno mletá svalovina z vysoké zvěře (jelen, srna, daněk) 40%, kachní vnitřnosti (srdíčka, žaludky) 30%, kuřecí kosti 30% + probiotika pro podporu zdraví a imunity. Bez konzervantů, umělých vitamínů a barviv! MASO+ neobsahují žádné konzervanty, chemii apod.

Analytické složky na 100g: Hrubý protein 18,2%, hrubý tuk 6,3%, hrubá vláknina 0,5%, hrubé popeloviny 1,9%, vápník 0,49%, fosfor 0,39%

Doporučené krmné dávky:

Krmení rozdělte do min. 2 denních dávek u dospělého psa, do 3-5ti denních dávek u štěňat (v závislosti na věku). Podávejte při tělesné teplotě psa (38°C) nebo alespoň pokojové teplotě.

Nikdy nezalévejte vařící vodou! Nikdy neohřívejte v mikrovlnné troubě! Mohli byste zničit unikátní probiotické kultury a účinek podporující imunitní systém psa. Pokud potřebujete krmení ohřát, zalijte jej teplou vodou (max.do 40 °C), nebo i s obalem ponořte do teplé vody.

Krmení nenechávejte volně k dispozici celý den. Syrová potrava pro psy se v teple velmi rychle kazí. Krmivo, které pes nesní, uložte v chladnu do příštího krmení. Zajistěte neustálý přístup k čerstvé vodě.

Velikost krmné dávky:

  • dospělý pes 2-3% ideální hmotnosti
  • štěně a mladý pes 5-6-10% ideální hmotnosti

Poměry krmné dávky (v závislosti na věku, kondici a zdravotním stavu psa):

  • 60-80% Yoggies MASO+
  • 20-40% příloha Yoggies BARF+

Pro výpočet velikosti a poměrů krmné dávky použijte přehlednou tabulku na vnitřní straně obalu. Množství vypočítaného krmiva je pouze orientační, vždy musíte přihlížet k potřebám konkrétního jedince! Pokud si nevíte rady se správným složením jídelníčku, kontaktujte nás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmivo pro psy
Značka: Yoggies
Druh masa: Kachní, Kuřecí, Zvěřina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: