Waudog Pamlskovník/ledvinka; NASA (33x17x10cm)

Neohodnoceno
Značka: CoLLaR

Hledáte pamlsky, klíče nebo sáčky na psí tentononc všude po kapsách? Teď už nemusíte! Máme pro vás úžasný pamlskovník, do kterého se vám toho vejde všechno, co na procházky potřebujete. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: WA5695
749 Kč
Waudog Pamlskovník/ledvinka; NASA (33x17x10cm)
Neohodnoceno
Značka: CoLLaR

Originalita jde neustále dopředu, nenos pamlskovník jen kolem pasu, dej si ho šikmo přes hrudník a nikdo nepozná, že to máš na pamlsky. Můžeš ho nosit i přes rameno nebo jako klasickou ledvinku.

Kolekce pamlskových ledvinek od WAUDOG je opravdu pestrá, vybere si každý. Avokádo, Donuts nebo nosit NASA kapsičku? Jen si vybrat.

Pokud se ještě skvěle sladíš se svým psem, tak to nebude mít chybu, obojek nebo vodítko se stejným motivem a k tomu ledvinka, to opravdu nemá jen tak někdo, tak buď první!

Tahle cool ledvinka neboli pamlskovník má dvě dostatečně prostorné kapsy, které jsou uzavíratelné na zip. Takže je skvěle využiješ na osobní věci jako jsou klíče, mobil apod. Vnitřní strana je ze speciálního materiálu, abyste snadno vyčistili drobky a jiné kousky. Vnější materiál je nepromokavý, takže i v pořádném slejváku je vše v suchu.

Pamlskovník je celý černý a na přední straně je odnímatelná část na cvočky, pokud tě přestanu barvy bavit, jednoduše to sundej! Pod barevnou clonu lehce vložíš roličku se sáčky na psí exkrementy a mezerou mezi cvočky budeš vytahovat sáčky jako nic.

Výhody pamlskovníku WAUDOG :
- prostorný
- snadno udržovatelný
- pohodlný
- lehký
- nepromokavý
- odnímatelná přední barevná část
- zavírání na zip
- 2 prostorné kapsy

Velikost : 33 x 17 x 10cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Pamlskovníky pro psy
Značka: Collar
Položka byla vyprodána…

Podobné produkty