Aptus Reconvalescent DOG pasta 100 g

Kód: 25686
Neohodnoceno
Značka: Orion Pharma
269 Kč
Skladem
Pasta vhodná pro psy zotavující se po úrazu, po chirurgickém zákroku, pro onkologické pacienty.

Detailní informace

Detailní popis produktu
Veterinární nutriční doplněk - pasta je vhodná pro psy zotavující se po úrazu, po chirurgickém zákroku, pro onkologické pacienty, obecně pro všechny pacienty, kteří odmítají potravu. Je také vhodná pro geriatrické pacienty s chronickými muskuloskeletárními obtížemi a se sníženou funkcí štítné žlázy. Složky tohoto nutričního doplňku snižují vnímání bolesti a hojení zranění je tak rychlejší. Jsou taktéž vhodné pro pacienty s nádorovým onemocnením. Aptus Reconvalescent Dog pasta stimuluje buňky imunitního systému, chrání orgány před poškozením zánětlivými a nádorovými procesy.

Doporučené dávkování pasty:
V průběhu rekonvalescence podáváme pastu po dobu 7 (14) dní.
Pacienti s pokročilým nádorovým onemocněním, pacienti s chronickým onemocněním doprovázeným bolestí a nechutenstvím - několik týdnů.

Způsob podávání:
Jedna tuba o obsahu 50 g je doporučena na 15 kg tělesné hmotnosti a den, 1 tuba o obsahu 100 g je doporučena na 30 kg tělesné hmotnosti a den (3,5 ml/kg tělesné hmotnosti).

Celková dávka by měla být rozdělena na několik menších dávek a podána přímo do tlamy nebo rozmíchána v krmivu.
Tubu před otevřením protřepte.

Dlouhodobější podávání (déle než jeden týden) u zvířat s nedostatečnou funkcí jater a/nebo ledvin by mělo být vždy prokonzultována s Vaším veterinářem.

  

 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Podpora imunity psů
Značka: Aptus
Obsah: 100 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: