CoolPets gelová chladící podložka Premium; XL

Neohodnoceno
Značka: CoolPets

V letních dnech je nutné našim psím kamarádům zajistit dostatek tekutin a také místo kde má možnost se zchladit.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 76300/XL
1 799 Kč
CoolPets gelová chladící podložka Premium; XL
Neohodnoceno
Značka: CoolPets

Psi mají jinou termoregulaci než my lidé, a proto je velice důležité neriskovat jejich přehřátí. Především ve vozidlech a jiných dopravních prostředcích je toto riziko nejvyšší.
Chladící gelová podložka CoolPets Premium zajistí vašim psům bezpečné a kvalitní ochlazení.

Gel uvnitř podložky je vytvořen tak, aby reagoval na stlačení. Jakmile si na podložku pes lehne a vytvoří na ni tlak vahou svého těla, gel uvnitř podložky začne chladit. Následně je asi o 10-15°C chladnější než okolní teplota a je účinná asi 3-4 hodiny Nemusíte ji tedy dávat do lednice nebo mrazáku předtím než ji použije. Když pes vstane, je podložka po 30 vteřinách "odpočinku" od tlaku opět reaktivovaná a připravená znovu k použití. Pokud podložku nepoužíváte, uložte jí do stínu, kam nemíří přímé slunce.

Proč chladící podložky CoolPets Premium lepší než ostatní?


Netekoucí vysoce účinný chladící gel:

CoolPets jsou jediné chladící podložky na trhu vybavené netekoucím gelem. Naše chladící podložka má extrémně vysoký podíl chladícího gelu, ve většině případů až o 20% více než ostatní značky. Větší množství gelu chladí rychleji, účinněji a déle. Kromě toho nabízejí vašemu domácímu mazlíčkovi mnohem větší pohodlí díky stálému rozložení tlaku. Podle hmotnosti zjistíte, zda jde o vysoce kvalitní chladicí podložku.

Rozložení gelu pomocí přepážek:

Podložky jsou rozděleny na části (4 až 24 podle velikosti podložky), aby byl gel v podložce stále rovnoměrně rozmístěn a byl tak vždy pod tlakovými body vašeho psa.
Kromě většího pohodlí nabízí také větší chladicí účinek než jiné gelové podložky, které obsahují pouze jednu nebo dokonce vůbec žádné části, kde gel stéká nebo je vytlačován ležícím psem do stran.

Protiskluzová spodní vrstva:

V důsledku vysokého teplotního spádu může dojít ke kondenzaci vody pod podložkou. Díky protiskluzové úpravě na spodní straně zůstává chladící podložka na správném místě!Zesílený a velmi odolný povrchový materiál:


Chladící podložka CoolPets Premium má o 30% silnější vnější vrstvu z polyesteru, a proto je extrémně pevná a odolná proti opotřebení, přesto její povrch zůstává příjemný.

Čištění a údržba:

Podložku lze díky husté polyesterové vrstvě snadno čistit hadříkem, materiál do sebe neabsorbuje špínu. Tyto podložky a jejich náplně nejsou toxické, pokud je podložka netěsná nebo poškozená, doporučujeme ji vyměnit za novou, kvůli správné funkci.

Výhody chladící podložky CoolPets Premium:

- jsou to jediné chladicí podložky na trhu vybavené netekoucím gelem
- vysoký obsah gelu
- gel chladí rychleji, lépe a déle než podobné podložky
- pohodlné na použití (nepotřebují lednici)
- chladí na principu stlačení
- protiskluzový spodní povrch
- odolná proti opotřebení (o 30% silnější)
- nehrozí prochladnutí
- snadno udržovatelná
- k použití nepotřebujete elektriku, mrazák, ledničku
- netoxická výplň

Velikosti:


M - 50 x 40 cm
L - 90 x 60 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Potřeby pro psy
Značka: CoolPets
Položka byla vyprodána…

Podobné produkty

holland chladici podlozka cool 08 COOL025
holland chladici podlozka cool 08 COOL0261