Antiparazitní šampony pro psy nejen proti blechám

Drbe se váš pejsek často a zapomněli jste mu pořídit nový Foresto obojek? Tak pozor, možná budete potřebovat pořádné balení antiparazitního šamponu proti blechám pro psy!

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
Bioveta Šampon Antiparasitic Cannishampoo 200ml
189 Kč
12701
L 35 lIMG 6432 copy 68756
514 flyblock repelentni sampon pro psy 250ml
249 Kč
68192

Antiparazitní šampony pro psy si poradí i s vešmi a klíšťaty

Antiparazitní šampony na blechy si poradí nejen s vešmi a klíšťaty, ale také s dalšími parazity, na které může váš pes venku narazit. Do boje proti blechám vyrazte hned potom, co nějakou ve psí srsti objevíte, jinak se jich pak opravdu nezbavíte.

Šampon pro psy proti blechám aplikujte stejně jako klasické šampony pro psy do vlhké srsti, důkladně všechna místa napěňte a nechte chvilku působit. Šampon na blechy opravdu důkladně smyjte. Celou proceduru pak ideálně zopakujte ještě o den až dva později.

Po koupání a pořádném vyčesání srsti kartáčem na psí srst nezapomeňte ještě aplikovat antiparazitika pro psy:

A pozor, vždy se snažte důkladně vyčistit i všechna místa, kde se váš pes pravidelně zdržuje. Vyperte psí pelíšek a deky. Pokud s vámi spí v posteli, tak i lůžkoviny. V případě, že váš pejsek nosí látkový obojek pro psy, vyperte raději i ten.

Bezoplachový šampon proti blechám pro psy 

V našem sortimentu najdete i skvělý bezoplachový šampon proti blechám pro psy. Tento suchý šampon pro psy nasprejujete na psí srst a rovnoměrně vetřete do srsti po celém těle. Necháte opět chvilku působit a poté pejska vykartáčujte.

TIP: Nezapomeňte také další základní kosmetické potřeby pro psy: