RECENZE - Vizsla vs. Wunderball

Když jsme dostali možnost mít tyto nezničitelné balónky v nabídce, byli jsme dost skeptičtí a tak povolali nejpovolanějšího z povolaných..

Maďarského ohaře Donuta.

Myslíme si, že se své role testera chopil skvěle. Koneckonců spokojený pes i majitel je to, co nás těší nejvíc.

Pojďte si přečíst, co o tomto míčku napsali.

 

Ze života míčku - test balónku Wunderball

S Koblihem počítáme životnost hraček na minuty. Málokdy se najde kousek, který odolá jeho poctivé zubní prácičce. Doma ho přezdíváme: Koblih rozparovač, Koblih ničitel, Preparátor a další. Musím ale upozornit, že doma kromě bot nic nerozkousal. Všechnu svou pozornost směřuje hračkám.

Když vybíráme hračku, tak ji zkoumáme z mnoha úhlů – materiál, slabé místa, vyčuhující části, spoje a velikost. Ideální by byla dlažební kostka popřípadě cihla.

Takže když jsme dostali do ruky tento super míček z kaučuku, říkala jsem si ‘‘tohle by se mohlo dožít rána aniž by do něj vykousal díru‘‘. Světe div se ale míček přežil noc a i noci následné. Životnost se začla počítat místo minut na dny (poznamenám, že míček byl k dispozici celý den, ne jen na příděl jako ostatní hračky).

První týden přežil míček bez ztráty věnečku. Dá se aportovat a pes si s ním vyhraje i sám. V následujícím týdnu se na míčku začlo objevovat mírné opotřebení a pár malých oděrek. To se ale Koblih chytil příležitosti a začal tyto místečka vykusovat. Tím že je míček z kaučuku, tak vykusování není tak jednoduché, protože se materiál natahuje a je opravdu těžké ho vyrvat. Častokrát jsme našli na zemi ležícího psa, znaveného snahou o demolici, a vedle něj  míček. Takže to pejsky nejen hezky zabaví ale i unaví. Podotknu, že tyto demoliční práce byly u nás na denním pořádku, tak se to na míčku podepsalo. První kousky začaly v druhém týdnu pomalu odpadávat pod náporem tesáků, které se soustředily jen na jedno a to ZNIČIT MÍČEK.

Tady zase zmíním, že míček je zdravotně nezávadný a co pes rozkouše a sní, tak i lehce vykadí. V tomto případě je fajn, že se prodává v různých reflexních barvách a hovínko vašeho psa už nikdy nepřehlédnete. Po necelém měsíci míček stále žije, ztratil sice svůj původní kulatý tvar, ale hrát se s ním ještě stále dá. Teď už ale pod dohledem, přece jen už není v původním tvaru a kdyby se náhodou stalo, že z něj vykousne i větší část.

 

Dáváme mu ještě týden, max. dva, než ho odepíšeme úplně.  A poběžíme pro další.

Za nás totiž naprostá spokojenost. Nečekali jsme, že vydrží tak dlouho. Pana Kobliha hezky zabavil i samotného. 

Takže pokud máte doma trhače či preparátora doporučujeme koupit. 

Míša a Donut

 

Doporučujeme zesílit zvuk ↓

 

Pár fotek ze života míčku

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení