Plovací (záchranné) vesty pro psy

Plovací vesty pro psy jsou moderní pomůckou, která vám pomůže naučit psa plavat. Záchranná vesta pro psa poskytuje lepší stabilitu ve vodě a pomáhá psovi rovnoměrně rozložit své síly

Využijete ji ale také jako bezpečnostní vestu pro psa během vodních radovánek – na sjíždění řeky nebo na paddleboard

 

Nejprodávanější

hurtta life savior orange 2
od 2 299 Kč–45 %
Původně: 2 299 Kč  (–45 %)
od 1 259 Kč
plovaci vesta yell 01
od 1 249 Kč–27 %
Sierra Plovací vesta pro psy
Skladem (2 ks)
RD-FDJASM-03
Původně: 1 249 Kč  (–27 %)
od 959 Kč
oh22018 granby vesta 00
od 949 Kč–47 %
Původně: 949 Kč  (–47 %)
od 499 Kč
Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

U nás najdete vesty pro psy do vody od značek:

 

 

Vesta pro psa do vody zajistí bezpečnost vašeho pejska i během vodních radovánek

Proč pořídit vestu pro psa do vody? Zkušení pejskaři kupují koupací vesty pro psy, kteří neumí plavat, ale také pro psy, kteří vodu milují. S plovací vestou se psovi bude plavat jednodušeji i v rozvodněné řece a vy tak budete více v pohodě, protože budete vědět, že se pejskovi nic nestane.

Vesta na plavání pro psa je také skvělou pomůckou, když vyrážíte na vodácký výlet se svým pejskem. V případě, že se náhodou loď převrátí, vesta pro psa zajistí, že se pejsek dostane snáze a rychleji na hladinu.

Jak vybrat tu nejlepší vestu pro psy do vody?

Stejně jako u jiných oblečků pro psy musíte i u záchranné vesty pro psy dbát na správnou velikost. A nemusíte se bát, u nás najdete koupací vesty pro psy v mnoha velikostech – pro malá i velká psí plemena.

Pro správnou velikost psí vesty na plavání změřte svému pejskovi délku zad od kohoutku po kořen ocasu. Potřebujete také znát obvod hrudníku psa – ten změřte hned u předních tlapek. 

Pokud si nejste jisti, jakou velikost plovací vesty zvolit, zastavte se k nám na pobočku, napište nebo zavolejte. Rádi vám poradíme s výběrem té nejvhodnější záchranné vesty pro vašeho psa.

TIP: Chystáte se na dovolenou se psem? Pak mrkněte do naší kategorie: cestování se psem. Najdete tam cestovní misky pro psy, cestovní tašky pro psy, postroj do auta a také přepravní box do auta. S sebou také sbalte oblíbené psí krmivo, psí hračky, postroj na psa, vodítko na psa a psí obojek.