Vodítka pro psy

Vodítko je společně se psím obojkem základní výcvikovou pomůckou. Pomůže vám mít pod kontrolou vašeho psího miláčka. Pokud ještě nemáte zvládnuté přivolání, bude vám nejlepším parťákem stopovací vodítko a nebo i FLEXI vodítko (někteří jej také nazývají samonavíjecím vodítkem).

Psí vodítko vybírejte vždy i s ohledem na to, jak velký je váš psí miláček. Pro velkého psa, který rád tahá, zvolte raději odolnější vodítka, která jeho sílu vydrží. Pro malé pejsky můžete klidně koupit jemné látkové vodítko. A vodítko pro štěňátko zvolte ideálně takové, u kterého vám nebude líto, že se možná stane obětí přezubování.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 9 - 142 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Jaké další typy vodítek si můžete pořídit?

  • Přepínací vodítko (prodlužovací vodítko) si můžete během procházky libovolně nastavovat podle potřeby.
  • Lovecké vodítko (myslivecké vodítko) využívají především ti, kteří se se svým psem věnují loveckému výcviku.
  • Na výstavu zase budete potřebovat speciální výstavní vodítko.
  • Kožené vodítko je společně s koženým obojkem ideální variantou na procházky do města. Třeba vodítko Hunter můžete rovnou koupit s obojkem Hunter ve stejném provedení.
  • Dlouhé vodítko, díky kterému budete mít pohyb psa dostatečně pod kontrolou, ale zároveň bude mít stále dostatek volnosti pro čmuchání a venčení.
  • Amortizační vodítko je speciálním typem vodítka, které využijete pro sport se psem. Kratší vodítko na canicross, delší vodítko na kolo se psem. Nezapomeňte ještě na vhodný postroj pro psa a canicrossový sedák pro vás.

TIP: Vyrážíte na procházku? Pak kromě vodítka a obojku nezapomeňte s sebou přibalit spoustu pamlsků pro psa a oblíbenou psí hračku, se kterou si užijete spoustu zábavy. Také si vezměte do kapsy nebo do pamlskovníku zásobu sáčků na psí exkrementy. A v létě přibalte do batohu i cestovní misku pro psa.