Ochranné boty, botičky a ponožky pro psy

Cože, boty pro psy? Ano, i váš pejsek ocení, když mu kromě psího vodítka, obojku pro psa a psího postroje pořídíte také speciální botičky pro psy. Ponožky pro psy jsou další variantou, jak chránit psí packy před zraněním. 

Chystáte se na výlet? Tak nezapomeňte s sebou do batohu přihodit i ochranné botičky pro psa. Nikdy nevíte, kdy je budete potřebovat.

Nejprodávanější

Snímek obrazovky 2023 08 01 162246
 
340 Kč
7dbc4f2da918cfcf29b0575f8a7a848801f4890c
 
590 Kč
3105 Lola Pet Shoes WEB 01
Back on Track - Vysoké ponožky Lola
Momentálně nedostupné
31059000
 
od 799 Kč
3104 Koda Pet Shoes WEB 01 1500x
Back on Track - Nízké ponožky Koda
Momentálně nedostupné
31049000
 
od 699 Kč
Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Botičky pro psy? Pořiďte je i velkým psům

Boty pro psy nejsou módním výstřelkem. Plní preventivní a především ochrannou funkci. Proto najdete v našem sortimentu i boty pro velké psy. 

Správnou velikost psí boty zjistíte tak, že změříte pejskovi šířku tlapky při plném došlápnutí. Zvolte vždy o něco větší botičku, abyste dokázali botu na psa nasadit. Nevíte si rady, jak vybrat správnou velikost boty pro psa? Zavolejte, napište nebo se zastavte k nám na pobočku v Ostravě, rádi vám poradíme s výběrem.

Botičku pro psa využijete, když si pejsek na výletě strhne drápek. Díky psí botě se mu do rány nedostane další špína a zamezíte případnému rozšíření infekce. Kromě botiček pro psy mějte vždy v batohu i lékárničku pro psy – najdete v ní základní psí potřeby pro ošetření zranění.

Botičky pro psy si oblíbili také musheři pro tréninky a závody na tvrdém povrchu někteří pejsci mají náchylnější polštářky a snadno se poškodí. Proto svým psům musheři už preventivně dávají ochranné botičky, které zamezí odřeným polštářkům.

Zimní boty pro psy využijete (nejen) na sněhu. Chůze po zmrzlém sněhu může psům opět poranit polštářky. Botičky se také hodí na procházky ve městě v zimním období, kdy cestáři solí všechny chodníky sůl dokáže poškodit jemné psí polštářky. V těchto případech plní ochranné botičky pro psy preventivní funkci.

TIP: Kromě botiček pro psy nezapomeňte pejskovi vybrat také teplý zimní obleček pro psy.

Ponožky pro psy s protiskluzovou úpravou

V našem sortimentu najdete také ponožky pro psy značky Back on Track, které ale doporučujeme používat jen na domácí nošení. Mají speciální protiskluzové gripy, díky kterým to pejskovi na podlaze neklouže. Ponožky jsou stejně jako psí oblečky Back on Track vyrobené z materiálu s technologií Welltex. Látka odráží tělesné teplo zpět do organismu a napomáhá k regeneraci kloubů a svalů.