Mořská řasa Kelpa pro psy

Mořská řasa Kelpa pro psy je jeden z nejoblíbenějších doplňků stravy pro psy. Tato hnědá mořská řasa účinně pomáhá snižovat zápach ze psí tlamy. Díky pravidelnému používání vám půjde snadněji sundat zubní plak ze zubů vašeho psího miláčka. Kelpu pro psy využívají nejen ti, kteří krmí barfem, ale do psího krmiva ho pravidelně přidávají i majitelé pejsků, kteří jsou krmeni granulemi pro psy.

Nejprodávanější

Kelpa 1000g
 
349 Kč
Kelpa 500g
 
239 Kč
Kelpa 150g
 
129 Kč
Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Kelpa pro psy je ideální přípravek na čisté zuby

Pravidelným podáváním Kelpy narušíte strukturu zubního plaku ten pak půjde prostřednictvím mechanického čištění pomocí psího kartáčku a psí zubní pasty snadněji dolů.

Kelpa ale také obsahuje velké množství jódu, má silné antioxidační účinky využijete ji proto také jako doplněk stravy při rekonvalescenci po úrazu nebo onemocnění

Mořská řasa také pozitivně působí na kvalitu srsti. V případě, že váš pejsek trpí na kožní problémy a nebo má alergické vyrážky, bude Kelpa vhodným doplňkem stravy. Fytonutrienty obsažené v Kelpě zlepšují pigmentaci srsti. Dávejte si ale pozor na dávkování u psů se světlou srstí – podávání Kelpy může srst zabarvit.

Jak Kelpu pro psy dávkovat?

U dávkování Kelpy se vždy řiďte příbalovým letákem výrobce. Obvykle ale nic nezkazíte tím, když začnete na dávkách, které vmícháte do psí misky s krmením:

  • 1/4 čajové lžičky pro malé psy a kočky (cca 0,6 g)
  • 1/2 čajové lžičky pro středně velké psy (cca 1,2 g)
  • 1 čajová lžička pro velké psy (cca 2,5 g)

Velmi oblíbené pak mezi majiteli jsou i speciální funkční pamlsky pro psy, které obsahují Kelpu. Vyzkoušejte Kelparen dentální tyčinky, které pejska zabaví a ještě si žvýkáním čistí zuby. Dobrou zkušenost máme také s himalájskou tyčinkou pro psy a s dentálními pamlsky pro psy – jen pamatujte na to, že to opravdu nenahradí pravidelné čištění zubním kartáčkem.

Nezapomeňte také na další vitamíny a doplňky stravy pro psy

Kromě Kelpy můžete pejskovi pravidelně podávat také další výživové doplňky stravy:

  • Kloubní výživu pro psy dávejte ideálně v pravidelných kúrách. Můžete si vybrat mezi několika druhy kloubní výživy. Velmi oblíbený je Geloren pro psy ve formě žvýkacích tablet. 
  • Nezapomeňte na oleje pro psy – ty doporučujeme kapat do krmení především u psů se zvýšenou zátěží.