Mořské řasy a dentální péče

Péče o vašeho psího parťáka se neskládá jen z toho, že mu dopřejete kvalitní krmivo pro psy ve formě psích granulí nebo konzerv, pohodlný pelíšek pro psy a nejnovější psí hračky. Nesmíte také zapomínat na pravidelnou dentální péči. Čištění psích zubů vám může ušetřit mnoho peněz na veterině.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem
Dokonalá Láska 01 Pro zdravé zuby a dásně DL_01_10
zuby DL_01_30
šípek DL_B20_250
LaskaB20 sipek dokonalalska DL_B20_100
zuby DL_01_50
Kelparen dentální tyčinky 135g 30 ks
369 Kč
52590

Zubní kartáček pro psy a zubní pasta pro psy nesmí chybět v povinné výbavě!

S dentální péčí o psí zuby vám pomohou tyto produkty:

 

 

Pejskovi se na zubech také usazuje zubní povlak, který může vyústit až v zubní kámen nebo kaz. Zápach z tlamy je jeden z prvních příznaků, kterých si všimnete. Proto nezapomeňte psovi pravidelně zuby kontrolovat a nebojte se veterináře zeptat také na odstranění zubního kamene pomocí ultrazvuku – úkon se sice provádí pod anestezií, ale veterinář vyčistí i místa, na která se ani se psím kartáčkem na zuby prostě nedostanete.

Mořské řasy pro psy a dentální pamlsky pro psy

S dentální péčí vám také kromě zubního kartáčku a zubní pasty pro psy pomohou i další skvělé dentální pomůcky:

 

 

Mořskou řasu kelpu přimíchávejte pravidelně do krmné dávky. Dlouhodobé užívání kelpy pro psy změkčuje zubní kámen na zubech a je pak jednodušší psím kartáčkem části kamene odstranit. Kelpa také napomáhá ke zmírnění zápachu z tlamy – jen myslete na to, že zápach z tlamy může být signálem, že se ve psí tlamě něco děje.

Dentální pamlsky napomáhají k samovolnému čištění psích zubů a také pejska zabaví na dlouhou chvilku. Mějte ale na paměti, že podávání himalájských tyčinek a dentálních kostí nenahradí manuální čištění psích zubů!