Přepravní boxy, tašky a kennelky pro psy

Cestování se psem bude mnohem jednodušší, když mu poskytnete místo, do kterého se může schovat. Přepravní boxy a nebo kennelky jsou takové cestovní pelíšky, které pejskovi dopřejí trochu soukromí nejenom v autě, ale také na cizím místě, které nezná.

A pokud máte malé psí plemeno jako je třeba čivava nebo jorkšírský teriér využijete místo cestovní přepravky spíše praktickou tašku na psa. Schováte do ní nejen pejska, ale často také peněženku a další věci.

Nejprodávanější

b1
 
1 599 Kč
b1
 
1 599 Kč
b1
 
3 399 Kč
Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
b1
3 399 Kč
25533
b1
1 599 Kč
25530
b1
1 599 Kč
25531

Přepravka na psa aneb kennelku do každého domu!

Přepravka na psa by měla být dostatečně velká, nezapomeňte proto před pořízením přepravního boxu nejprve svého pejska změřit. A také se ujistěte, že má přepravka na psa dostatečnou nosnost, aby vydržela váhu vašeho psa.

Kennelka je speciálním druhem látkové přepravky na psa. Chovatelé ji hojně využívají na výstavách a dalších akcích, kde je velká koncentrace psů a lidí. V kennelce poskytnete pejskovi dostatek soukromí díky snímatelným bočním částem – díky nim dovnitř klece nikdo nevidí. Dost často kennelku ale najdete i doma místo klasického pelechu pro psa.

TIP: Pokud cestujete často se svým pejskem v autě, využijete také speciální deky do auta pro psy (ochranné potahy do auta pro psy). Potahy do auta na psy uchrání autosedačku od znečištění a od chlupů. Jen nezapomeňte pejskovi pořídit také postroj do auta, který zapnete do speciálního bezpečnostního pásu pro psa.

Přepravní taška na psa se hodí pro majitelé malých plemen

Majitelé malých pejsků často nosí své miláčky v tašce pro psa přes rameno. Pes má v cestovní tašce pro psa dostatek pohodlí a vy s ním můžete jít klidně i do hromadné městské dopravy bez nutnosti psího košíku. Taška na malého psa má dostatek kapes, do kterých schováte nejenom pytlíky na psí exkrementy a pamlsky pro psy, ale také své osobní věci jako je třeba telefon. A na venčení už si vystačíte jen s jednou taškou!

A co pelíšek pro psa, máte?

Kromě speciálních boxů na cestování byste měli pořídit svému pejskovi také pohodlný psí pelíšek na doma. Z naší zkušenosti jsou nejvíce oblíbené kukaně pro psy značky Cozy Cave, které si zamiloval nejeden ohař. Mrkněte také na ortopedické matrace pro psy z paměťové pěny, které se dokonale přizpůsobí psímu tělu a hlavně se po pár dnech neproleží.