Prostírání a podložky pod misky

Kde je psí miska s vodou, tam budou určitě i kaluže vody na podlaze. Prostírání a podložky pod misky pro psy zajistí, že nejenom voda, ale také třeba konzerva pro psy neukápne na podlahu. Podložka pod misku také drží misku, aby pejskovi při krmení nikam nejezdila.

Gumová podložka pod misku sníží četnost vytírání

Podložka pod misku vám ušetří čas, který byste strávili umýváním podlahy v okolí misek vašeho psího miláčka. Má pogumovaný povrch, lehce ji omyjete – a nebo starost o její čistotu svěříte do rukou své myčky nádobí. A nemusíte se bát, nic se s ní nestane.

S podložkou pod misku pro psy vyberte i správnou misku pro psy!

Pokud máte pejska, který krmivo opravdu hltá a miska mu často jezdí po celé kuchyni, popřemýšlejte o nákupu protihltací misky pro psy – hltání totiž může způsobovat nejrůznější trávicí problémy. Do zpomalovací misky se vlezou granule pro psy, ale také barf maso. A na vodu pak pořiďte keramickou misku pro psy, kterou díky své váze pes nepřevrhne.

Není podložka jako podložka!

Kromě klasických podložek pod misky pro psy existují také lízací podložky pro psy. Ty ovšem neslouží jako prostírání, ale využívají se pro zabavení a zklidnění pejska. 

Na lízací podložku nanesete oblíbenou psí kapsičku nebo jiné tekuté krmivo pro psy a necháte pejska, aby si podložku slízal. Pes se olizováním uklidňuje, protože se mu během lízání vyplavují endorfiny.

TIP: A pokud vás zajímají další produkty, které vám pomohou zabavit pejska i doma, zabruslete také do kategorií: plnící hračky pro psy a hlavolamy pro psy.

Cestujete s pejskem často? Pak si pořiďte i cestovní misku na vodu

Na cestování a výlety se vám bude hodit ještě cestovní miska a nebo láhev na vodu pro psy – ta disponuje i malou miskou, ze které se pejsek může rovnou napít. Na výlety pak sbalte také: