Pleny pro psy a štěňata

Pleny pro psy zachrání vaši zem nebo koberec před pohromou v podobě psí loužičky. Když si domů přinesete malé štěně, za začátku se prostě čůrání doma asi nevyhnete. Pleny pro štěňata slouží na naučení hygienických návyků, aby malé štěně nečůralo všude po podlaze. Pleny pro psy na zem dejte ideálně na místa, kam se už vaše štěňátko stihlo vyčůrat – protože tam pravděpodobně vykoná potřebu znovu.

Nejprodávanější

5 položek celkem
Pratelne plienky pre psy 1ks L 1708202214302987328
od 359 Kč

Pratelné pleny pro psy od Simple Solution poskytují super absorpční a dlouhotrvající ochranu a byly...

BG-90547
Pratelne plenky pro psy M 1701201902301462506
od 349 Kč

Plenky pro psy od Simple Solution jsou vyrobeny z mikrovlákna, obsahují super absorpční polymer, který...

BG-92003
Pleny pro psy 12ks M 0603201902301697598
od 359 Kč

Jednorázové pleny pro psy od Simple Solution jsou vyrobeny z mikrovlákna, obsahují super absorpční polymer,...

BG-92005
eFiB3IJ
49 Kč
93374

Pleny (kalhotky) pro psy seniory

Naopak psí senioři už vlivem stáří dost často prostě nevydrží několik hodin nečůrat. Pleny pro psy seniory jsou nezbytným doplňkem pro život se psím seniorem, který někdy může být dost náročný. 

Plenkové kalhotky pro psy fungují na stejném principu jako klasické dětské plenky. Jen pozor, plenky pro psy vybírejte podle pohlaví. Pleny pro psy (samce) a plenky pro fenky se od sebe liší střihem. Plenky pro fenky majitelé často používají také jako hárací kalhotky pro feny.

Oblíbené plenky pro psy našich zákazníků jsou pak papírové pleny pro psy Trixie, které po použití vyhodíte do koše. V našem sortimentu ale najdete také pratelné pleny pro psy, které vyperete v pračce a po usušení je můžete znovu použít.

Také není na škodu mít doma sadu vlhčených ubrousků pro psy, které jsou šetrné ke psí srsti i kůži. Dezinfekční ubrousky pro psy oceňují především majitelé dlouhosrstých plemen, kteří dost často musí řešit špinavou srst okolo řitního otvoru svého psího miláčka. Často jsou také využívány na meziprstní prostory psů při výskytu kvasinek.

TIP: Nezapomeňte na dostatečnou zásobů sáčků na psí exkrementy. Není totiž nic horšího, než když váš pes udělá potřebu přímo na ulici, vy sáhnete do pamlskovníku a zjistíte, že nemáte pytlík na psí exkrementy. 

Jak vyčistit (nejen) koberec od psí moči?

Občas se stane, že jednou dojdete z práce domu a kromě vašeho psa na vás čeká také loužička (nebo něco horšího). Na podlaze vyčistíte psí moč docela snadno, ale co s kobercem od psí moči? S odstraněním nejen zápachu moči si poradí tyto čisticí prostředky v kategorii: čističe a odstraňovače zápachu.

TIP: Máte chlupy na oblečení, na gauči, ale také na sedačce v autě? Zkuste odstraňovač zvířecích chlupů, který zachytí i ten nejjemnější chloupek vašeho psa nebo kočky.