Green Leaf Bio regenerační čistič na tlapky 500ml

Neohodnoceno
Značka: Green leaf

Bio čistič tlapek bez parabenů a silikonů na hloubkové čištění.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: GLPBMEDI500
199 Kč
Green Leaf Bio regenerační čistič na tlapky 500ml
Neohodnoceno
Značka: Green leaf

Výrobek je určen k čištění a péči o tlapky pejska.

Má utišující účinek a podporuje regenerační proces v průběhu kožních onemocnění, včetně tlapek a zejména meziprstních prostorů. Obsahuje tea tree oil známý svými antibakteriálními, protiplísňovými a protizánětlivými vlastnostmi.

Doporučuje se především během období dešťů, jakož i v zimě, když chodníky jsou posypané solí. Dokonale z tlapek odstraňuje bahno a jiné nečistoty, stejně odstraňuje dráždivé soli. Díky obsahu jemných čistících složek výtažků z kokosového ořechu se čistič může používat každý den bez rizika podráždění nebo vysušení pokožky.

Vysoká hladina extraktu z listů aloe vera zmírňuje podráždění a urychluje regeneraci poškozené pokožky. Přidáním extraktu z jericho růže se pokožka intenzivně zvlhčuje, která je podrážděná solnými sloučeninami a zklidňuje podráždění způsobený alergickými reakcemi.

Složení: voda, tee Trea oil, jemné čistící složky pocházející z kokosového ořechu, extrakt z jericho růže, extrakt z listů aloe, přírodní konzervační látky (sorbát draselný, benzoát sodný).

Použití: opláchněte tlapky teplou vodou, abyste se zbavili hrubé špíny. Naneste malé množství čističe tlapek Paw Bath přímo na tlapky a masírujte jejich aby se dosáhlo jemná pěna. Poté opláchněte teplou vodou, otřete a vysušte. V případě potřeby opakujte.

Objem: 500ml.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika a hygiena pro psy
Značka: Green Leaf BIO
Položka byla vyprodána…