Kiwi Walker 4elements - Sofa bed Fire; S: 60x40x21 cm

Neohodnoceno
Značka: KIWI Walker

Nové čtyři designové řady jsou inspirovány těmito základními čtyřmi živly.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Kód: FEB-433
1 199 Kč
Kiwi Walker 4elements - Sofa bed Fire; S: 60x40x21 cm
Neohodnoceno
Značka: KIWI Walker
FEB 435 4Elements Fire Bricky L 1
Výprodej discount-0

Ve společnosti Kiwi Walker si uvědomujeme, že láskyplná péče sestává z mnoha důležitých detailů. Nová kolekce 4 Elements zdůrazňuje, že každý jednotlivý element našeho světa zaslouží ocenění a pozornost: vyživující země, čistá voda, zahřívající oheň a svěží vzduch.

Rádi bychom naší novou kolekcí vyjádřili úctu naší planetě a spojili využití recyklovaných materiálů s vysokými požadavky na uživatelský komfort, kvalitu a design našich produktů.

Povlak i výplň pelíšků jsou vyrobeny ze 100 % recyklovaného materiálu a celá kolekce využívá technologii Kiwi Easy-Clean, která umožňuje snazší údržbu materiálu a čistění. Materiál je příjemný na dotek a designové prvky a potisky odkazuji k jednotlivým elementům.

Kolekce 4 Elements představuje pelíšky v pastelových barvách, které lehce zapadnou do každého interiéru. 

4ELEMENTS_PRODUCT SHEET

Kiwi Walker pelíšky z kolekce 4Elements se mohou pyšnit prvotřídní kvalitou a šetrností k našemu životnímu prostředí, použitý materiál pochází 100% z recyklovaného polyesteru. Pelíšky jsou vyrobeny v srdci Evropy. Pečlivě vybraná látka je prémiové kvality a své využití má například jako čalounění designových kusů nábytku pro lidi, dále se držíme hesla, že to nejlepší z lidského světa přinášíme do světa našich mazlíčků. Ze zbytků látky z výroby je dále vytvořena výplň, není tedy produkován téměř žádný odpad a vše je krásně využito. 

Obal: TERRA látka - recyklovaný polyester.

Výplň: nasekané zbytky nepoužité látky z výroby, doplněno o další pěnu z recyklovaných polyesterů. 100% recyklované materiály

Zip: Polyester, Hliník

Doplňkové parametry

Kategorie: PELÍŠKY PRO PSY
Značka: KIWI Walker