Back on Track - Podložka pro psy

Neohodnoceno
Značka: Back on Track

Měkká psí podložka v univerzálním rozměru.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 30110068
1 010 Kč
Back on Track - Podložka pro psy
Neohodnoceno
Značka: Back on Track

Tento měkký psí polštář udrží vašeho miláčka v teple pohodlí. Díky Welltex materiálu zajistí regeneraci svalů a kloubů. Polštář lze využít taky jako matraci různými způsoby: na oblíbeném křesle, v pelechu,..

Polštář lze snadno vyprat dle instrukcí v pračce. Je skladný a tak s vámi může cestovat kamkoliv. 

Velikost:
50 x 68 cm - pro malá a střední plemena (bígl, mudi, ...) se na něj pohodlně vlezou celým tělem. Větší psi si na něj lehnou tak, aby měly tento pelíšek pod místy, kde jim to vyhovuje.

Co je Welltex

Back on Track používá jedinečný materiál obsahující keramiku nazývaný Welltex. Materiál Welltex se vyznačuje svou vlastností odrážení tepla. Tato textilie kombinuje znalosti starověkých čínských metod s moderní technologií a vědou. Dr. Erland Beselin objevil typ terapie zmírňující bolest, který byl vyvinut ve starověkých Bradách. Zde byl na bolestivé svalové oblasti umístěn speciální druh mramorového kamene. Číňané zde použili speciální druh mramorového kamene, který obsahuje určité oxidy kovů. Ty mají schopnost odrážet teplo a zmírňovat bolest. Kvůli rostoucí popularitě těchto kamenů začali Číňané experimentovat s alternativními jíly, které také obsahují oxidy kovů.

POKYNY PRO PRANÍ

Výrobky Back on Track lze prát v pračce na 40 ° C se standardním čisticím prostředkem. Sušit na vzduchu.

Varování: Nepoužívejte bělidlo ani aviváž, nesušte v sušičce. Žehlení produktu lze provádět při teplotě maximálně 50 ° C. Keramická vlákna se při praní nerozdělí.

Výrobky BoT by měly být udržovány v čistotě pro maximální efekt a lze je několikrát prát, aniž by byly zničeny. Vždy dodržujte pokyny pro praní uvedené na štítku na produktu.

Všeobecně pro produkty BoT platí:

  • Oděvy nesušte v sušičce
  • Neumývejte bělidlem ani leštidlem
  • Barvy perte odděleně a před praním prádlo otočte

 

U pletených oděvů doporučujeme produkt sušit naplocho na ručníku - nepromokavé výrobky je třeba umýt vhodným čisticím prostředkem

Oděvy Iontex® nebo jiné sportovní oděvy obsahující bavlnu nebo viskózu se mohou při prvním praní zmenšit. Pokud k tomu dojde, jemně vytáhněte mokrý oděv

Neskladujte výrobky na přímém slunečním světle, pokud to není nutné. Naše minerály v mnoha případech působí proti špatnému zápachu, takže stačí je umýt běžným jemným čisticím prostředkem. Čisticí prostředky na sportovní oblečení obvykle obsahují látky, které mohou poškodit naše látky, před použitím těchto prostředků to prosím zkontrolujte. Činidla by neměla obsahovat: Chlorid hlinitý, Enzymy, Stříbro, Citrin. Tyto látky mohou změnit strukturu minerálů a naopak jejich vlastnosti.

materiál 100% polypropylen, výplň 100% polyester
Pokyny pro praní Lze prát v pračce na 40 stupňů na jemném cyklu.

Doplňkové parametry

Kategorie: PELÍŠKY PRO PSY
Značka: Back on Track
Položka byla vyprodána…