Dokonalá Láska 52 - Viola odorata absolue; 1 ml

Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska

Přináší nebývalý efekt u psů s psychickými problémy.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Kód: DL_52_01
378 Kč
Dokonalá Láska 52 - Viola odorata absolue; 1 ml
Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska
 • Veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu.

   

  Extrakt z listu rostliny Viola odorata je speciální látka využívaná nejen v klinické praxi. Přináší nebývalý efekt u psů s psychickými problémy. Ať se jedná o strach nebo utrpení, psovi poskytne okamžitou úlevu a prospěch. 

  Používání extraktu je určeno pouze pro majitele, který je schopen porozumět svému psovi a je schopen rozeznat jeho signály.

  Tato látka ovlivňuje přenos nervových vzruchů a jako neuromodulátor ovlivňuje náladu, chování, učení, paměť a je popsán i její anxiolyický účinek. Reguluje pocity vzrušení z nových situací a ovlivňuje vnímání bolesti. Reguluje také endokanabioidní systém.

  Tento široký účinek na psychiku tedy ulevuje v případě: traumatu, posttraumatické stresové poruchy, šokové stavy, problémy se změnou domova, kompulzivní poruchy včetně okusování a olizování z návyku, napětí, stahy, křeče, bolest, srdeční potíže z důvodu stresu, dýchací potíže z důvodu nadměrného vzrušení a hlavně strachu.

   

  Dávkování a způsob použití:

  Nabídněte k očichávání otevřenou lahvičku ze vzdálenosti cca 10 cm od čenichu. V případě odmítání pes odejde - vše ostatní je normální chování při inhalaci (občasné odvracení hlavy, křenění, zívání, kýchání - vše je v pořádku). Bude-li chtít pes olizovat hrdlo lahvičky, nechte jej. Můžete si také otřít trošičku na prsty, jemně rozetřít a dát olízat. Pokud chce delší dobu relaxovat u otevřené lahvičky či víčka, umožněte mu to.

   

  Složení: Viola odorata absolue / česky: violka vonná / anglicky: violet leaf

  Zpracovaná část rostliny: list

  Způsob extrakce: absolue

  Upozornění:

  Veterinární přípravek určený pro psy a další zvířata v zájmovém chovu. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

  Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby, viz obal

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy pro psy
Značka: Dokonalá láska

Podobné produkty

Dokonalá Láska 52 - Viola odorata absolue; 2 ml
580 Kč
DL_52_02