Dršťky hovězí neprané pro psy a kočky 500 g

Neohodnoceno
Značka: Baron

Hovězí dršťky zelené neprané >> ProBiotika pro zdravou střevní flóru a optimální trávení.

Dostupnost SKLADEM, K DOSTÁNÍ POUZE NA PRODEJNĚ (10 ks)
Kód: 91047
93 Kč
Dršťky hovězí neprané pro psy a kočky 500 g
Neohodnoceno
Značka: Baron
maso pro psy drstky hovezi zelene neprane original
Pouze na prodejně

Syrové hrubě mleté hovězí zelené neprané dršťky jsou důležitou součástí výživy. Obsahují zbytky natrávených (fermentovaných) rostlin, které dodávají dobré bakterie pro zdravou střevní flóru. Neprané dršťky krmíme 2 až 3krát týdně samotné, nebo je můžeme přimíchat do masa. Dršťky jsou v potravinářské kvalitě od regionálních farmářů z Německých volných chovů. Čerstvost a rychlé šokové zmrazení masa zachovává vysokou BioAktivitu (Životní Energie). Filozofie dodávat POUZE KVALITU bez laciných plniv je klíčem ke zdravé výživě. Vakuové balení ve skladných foliových vaničkách. Výrobce >> Lorenz a Wellem Clausen >> Paex.de.

 

 

 • Zelené neprané dršťky přidáváme 2 až 3 krát týdně.
   
 • Obsahují fermenty a dobré bakterie pro střevní flóru.
   
 • Čerstvé maso & Potravinářská kvalita & Volný chov.
   
 • Šokové zmražení >> BioAktivita & Vitalita & Kondice.
   
 • ŽÁDNÁ laciná plniva >> Zaměřeno na zdravou výživu.
   
 • Kompetentní výrobce >> Rozumí přirozenému zdraví.

 

100% Hovězí neprané dršťky (žaludek - bachor). Barva se liší v závislosti na letním nebo zimním krmení (Tráva / Seno) od světle či tmavě zelené až po šedivou či hnědou >> 100% Potravinářská Kvalita BEZ Kafilerních produktů pro zdraví Psů a Koček od bratrů Clausenových - Paex.de.

Analytické složky: hrubý protein 20 % / hrubý tuk 5 % / vlhkost 72,7 % / hrubá vláknina 1,1 % / obsah anorganických látek 1,2 %. Pro kompletní výživové zaopatření k masu přidáváme rostlinné přílohy

Hovězí neprané zelené dršťky (žaludky) mají na stěnách zbytky natrávené (fermentované) rostlinné potravy (Tráva / Byliny / Listy). Tato natrávenina Obsahuje Dobré Bakterie (ProBiotika) pro zdravou střevní flóru, které volně žijící masožravci získávají z obsahu žaludku kořisti.

Maso je hrubě namleté na menší kousky o velikosti 1 až 2 cm a vakuově zabalené v pružné fóliové vaničce. Vanička masa v balení 500 gramů má rozměry 18 x 16 x 2,5 cm. Balíčky masa jsou rovné a dají se dobře skládat do mrazáku. Vaničky jsou vyrobeny z ekologického polypropylenu, který je Biologicky odbouratelný, a tím šetrný k životnímu prostředí.

Maso zpracováním ztrácí 10 až 20 % vody. Proto maso v misce zalijeme teplou vodou a necháme 5 minut hydratovat. Do 500 gramů masa přilijeme půl sklenice vody (cca 0,1 litru). Psům a Kočkám, kteří málo pijí, dáváme vody 2 až 3 x více.

Doplňkové parametry

Kategorie: Barf: mražené maso pro psy
Značka: Baron
Druh masa: Hovězí