Nina Ottosson Pamlskový hlavolam CHALLENGE SLIDER

Neohodnoceno
Značka: Nina Ottosson

24 pamlsků pro dlouhé hledání, vysouvací spodní patro pro rychlé naplnění!

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: RD-NO69343
899 Kč
Nina Ottosson Pamlskový hlavolam CHALLENGE SLIDER
Neohodnoceno
Značka: Nina Ottosson

24 pamlsků pro dlouhé hledání, vysouvací spodní patro pro rychlé naplnění!

Pamlskový hlavolam Challenge Slider
Úroveň náročnosti: Level 3
Velikost: 40 x 40 cm, výška 5 cm

Dlouhotrvající zábava pro psy:
Challenge Slider nabízí dlouhou hru při každém naplnění hlavolamu. V hlavolamu je 24 úkrytů pro pamlsky, které pejsek získá postupným posouváním modrých kostek. Kostky nejdou z hlavolamu vyndat pro bezpečnost, pes je musí poctivě jeden po druhém posouvat.

Krmte pejsky zábavně:
Do hlavolamu vložte oblíbené pamlsky vašeho mazlíčka nebo granule jako část krmné dávky a udělejte z krmení zábavu. Pomalé krmení pomocí hledání uspokojuje u psů kořistnický pud a dělá jejich bříška i mysl spokojenější.

Žádné volné části
Tenhle hlavolam nemá žádné odstranitelné části, takže pes políčky během hry pouze posouvá. Odolný materiál a provedení hlavolamu zaručuje, že tohle bude hra ke které se budete se svým pejskem rádi vracet.

Jak na to?
Vysuňte oranžový okraj a vytáhněte spodní patro s mističkami na pamlsky. Naplňte je oblíbenými dobrotami. Hra může začít! :-) Položte hlavolam na zem a povzbuďte svého pejska ke hře. Ukažte mu, že posunem volné kostky odkryje další pamlsek. Pejsek může prvky posouvat čumákem nebo tlapkami, malí pejsci po hlavolamu chodí :-). Obtížnost můžete zvýšit tím, že nenaplníte všech 24 mističek nebo necháte psa na vyvýšeném místě pracovat pouze čumáčkem.

Level 3:
Pamlskové hlavolamy Nina Ottosson jsou skvělou zábavou pro psy všech věkových kategorií, různých plemen a velikostí. Obtížnost 3 doporučujeme hlavně pro pejsky, kteří již mají s řešením hlavolamů nějakou zkušenost, jsou ale vhodné i pro chytré začátečníky.

Kouzlo společné zábavy...
Hlavolamy od Niny Ottosson jsou vyvinuty tak, aby stimulovaly mozek vašeho psa. Naučte svého psího parťáka, jak hlavolam řešit, hrajte si a bavte se společně. Napovídání, chválení a opakované doplňování dobrot posílí váš společný vztah. Po celou dobu hry mějte pejska pod dozorem a nenechte ho hračku kousat. Do příští hry hlavolam schovejte.

Rychle uklizeno!
Odstraňte z hlavolamu všechny zbytky odměn, umyjte ho ve vlažné mýdlové vodě a usušte.

Proč jsou pamlskové hlavolamy od Niny Ottosson tak skvělé?
* zahání nudu a zabaví i hyperaktivní jedince
* omezují destruktivní chování a rozvíjí dovednosti vašeho psa
* stimulují k přemýšlení a soustředění, takže psa pozitivně unaví
* jsou zábavné pro všechny bez ohledu na plemeno a věk
* můžete je využít na zpomalené krmení části krmné dávky
* posilují vztah mezi páníčkem a psem
* jsou vyrobeny z bezpečných materiálů bez obsahu BPA, PVC a ftalátů

Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i s velkými papoušky, opičkami, pet prasátky apod. Zahraniční zoologické zahrady využívají s velkou oblibou pamlskové hlavolamy pro krmení různých zvířat a udržují je tak v lepší psychické pohodě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro psy
Značka: Nina Ottosson
Typ hračky: hlavolam