Nina Ottosson Pamlskový hlavolam MULTIPUZZLE +

Neohodnoceno
Značka: Nina Ottosson

Výzva pro experty v hledání pamlsků! Ještě delší zábava díky nové verzi s důmyslným vylepšením. 28 polí pro naplnění pamlsky nebo oblíbenými granulkami pro dlouhou zábavu, rozvíjení jemné motoriky, trpělivosti a přemýšlení. Nová verze obsahuje navíc čtyři...

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Kód: RD-NO69663
999 Kč
Nina Ottosson Pamlskový hlavolam MULTIPUZZLE +
Neohodnoceno
Značka: Nina Ottosson

Výzva pro experty v hledání pamlsků! Ještě delší zábava díky nové verzi s důmyslným vylepšením. 28 polí pro naplnění pamlsky nebo oblíbenými granulkami pro dlouhou zábavu, rozvíjení jemné mototiky, trpělivosti a přemýšlení. Nová verze obsahuje navíc čtyři zámky, které zablokují pohyb posuvných destiček a oranžové kloboučky mají nyní otvory, jak jsme zvyklí u dalších hlavolamů této značky.

Pamlskový hlavolam Multipuzzle
Úroveň náročnosti: Level 4 - expert
Velikost: 40 x 40 cm, výška 5 cm

Dlouhotrvající zábava pro psy:
Multipuzzle patří mezi nejsložitější hlavolamy z kolekce interaktivních her od Niny Ottosson. Nabízí dlouhou hru při každém naplnění hlavolamu. V hlavolamu je 28 úkrytů pro pamlsky, 20 pod obvodovými destičkami, které pejsek získá postupným posouváním světle zelených kostek. 8 schovávaček je pod oranžovými kloboučky uprostřed hry. Kostky nejdou z hlavolamu vyndat z důvodu bezpečnosti, pes se k pamlskům dostane posouváním prvků.

Krmte pejsky zábavně:
Do hlavolamu vložte oblíbené pamlsky vašeho mazlíčka nebo granule jako část krmné dávky a udělejte z krmení zábavu. Pomalé krmení pomocí hledání uspokojuje u psů kořistnický pud a dělá jejich bříška i mysl spokojenější.

Žádné volné části
Tenhle hlavolam nemá žádné odstranitelné části, takže pes políčky během hry pouze posouvá. Odolný materiál a provedení hlavolamu zaručuje, že tohle bude hra ke které se budete se svým pejskem rádi vracet.

Jak na to?
Chcete začít jednoduše, protože ještě nejste experti?

Otočte hlavolam vzhůru nohami a ve středu hry uvolněte středový kolík. Odeberte středové otočné kolečko hlavolamu a oranžové posuvné kloboučky. Vaše hra bude mít teď jednoduchou úroveň, použijete pouze posuvné kostky po obvodu hlavolamu, naplňte postupně všech 20 polí oblíbenými dobrotami. Hra může začít! :-) Položte hlavolam na zem a povzbuďte svého pejska ke hře. Ukažte mu, že posunem volné kostky odkryje další pamlsek. Pejsek může prvky posouvat čumákem nebo tlapkami, malí pejsci po hlavolamu chodí :-).

Chcete větší náročnost?
Obtížnost zvýšíte tím, že do hlavolamu vrátíte posuvné oranžové kloboučky a středový kruh. Pes musí posunout středový kruh tak, aby mohl posunout oranžový klobouček do prolisua tím se mu odkryjí pamlsky. Na vyšší level se posunete, pokud necháte psa na vyvýšeném místě pracovat pouze čumáčkem.

Level 4-expert:
Pamlskové hlavolamy Nina Ottosson jsou skvělou zábavou pro psy všech věkových kategorií, různých plemen a velikostí. Obtížnost 4-expert doporučujeme pro pejsky, kteří již mají s řešením hlavolamů zkušenosti. Díky možnosti začít jen s obvodovými kostkami je tento hlavolam vhodný i pro chytré začátečníky.

Kouzlo společné zábavy...
Hlavolamy od Niny Ottosson jsou vyvinuty tak, aby stimulovaly mozek vašeho psa. Naučte svého psího parťáka, jak hlavolam řešit, hrajte si a bavte se společně. Napovídání, chválení a opakované doplňování dobrot posílí váš společný vztah. Po celou dobu hry mějte pejska pod dozorem a nenechte ho hračku kousat. Do příští hry hlavolam schovejte.

Rychle uklizeno!
Odstraňte z hlavolamu všechny zbytky odměn, umyjte ho ve vlažné mýdlové vodě a usušte.

Proč jsou pamlskové hlavolamy od Niny Ottosson tak skvělé?
* zahání nudu a zabaví i hyperaktivní jedince
* omezují destruktivní chování a rozvíjí dovednosti vašeho psa
* stimulují k přemýšlení a soustředění, takže psa pozitivně unaví
* jsou zábavné pro všechny bez ohledu na plemeno a věk
* můžete je využít na zpomalené krmení části krmné dávky
* posilují vztah mezi páníčkem a psem
* jsou vyrobeny z bezpečných materiálů bez obsahu BPA, PVC a ftalátů

Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i s velkými papoušky, opičkami, pet prasátky apod. Zahraniční zoologické zahrady využívají s velkou oblibou pamlskové hlavolamy pro krmení různých zvířat a udržují je tak v lepší psychické pohodě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro psy
Značka: Nina Ottosson
Typ hračky: hlavolam