Nina Ottosson hlavolam BRICK

Neohodnoceno
Značka: Nina Ottosson

Pamlskový hlavolam pro psy.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: RD-NO67333
769 Kč
Nina Ottosson hlavolam BRICK
Neohodnoceno
Značka: Nina Ottosson

“Posunuj, převracej a otvírej, každou mňamku vyhledej!”  Tenhle hlavolam není pro žádná ořezávatka, při jeho řešení se pořádně unavíš! Převracej kostky, posunuj bloky a otvírej přihrádky, páníček bude zírat, že nemáš čas vybírat koš ani trhat sedačku. Hlavolam BRICK tě zabaví na dlouhé chvíle. Ať jsi russlík nebo australák, tuhle challenge prostě dáš!

Pamlskový hlavolam BRICK
Úroveň náročnosti: Level 2
Velikost: 31,5 x 21 cm, výška 4 cm

Nová výzva!
Hlavolam BRICK od Niny Ottosson je jeden z nejnovějších a nejpokrokovějších hlavolamů pro pejsky. BRICK je nová výzva při každé hře! Zahání nudu, procvičuje mysl a rozvíjí trpělivost i motoriku psa. Hlavolamy snižují tendence k destruktivnímu chování. Je to zábava bez ohledu na věk, velikost nebo plemeno.

Odklápění, pátrání a posunování...
Hlavolam BRICK kombinuje 3 zábavné funkce pro hledání pamlsků. Kromě snadno otvíratelných přihrádek na pamlsky se pes musí naučit odstraňovat kostičky a posouvat s přihrádkami, což dělá z hlavolamu BRICK ještě větší výzvu pro vašeho chlupatého kámoše.

Jak na to?
Vyndejte z hlavolamu všechny bílé kostky a odsuňte červené posuvné šuplíčky. Schovejte lákavé pamlsky pod ně i pod bílé kostky. Nakonec vložte pamlsky i do odklápěcích částí. Podle zkušeností svého pejska nechte šuplíčky otevřené nebo zavřené. Bílé kostky přidávejte až už bude váš rebel v posouvání šuplíčků zběhlý. Stydlivkám ukažte, jak hlavolam funguje, spolupracujte a nechte pejska, aby se s vámi učil. Psi jsou chytřejší než si myslíte! Pokud pejsek ze začátku tápe, udělejte mu výzvu jednodušší.

Vzbuďte zvědavost!
Mentální stimulace je pro psa stejně důležitá, jako dostatek fyzického vyžití. Hlavolam BRICK je ideálním způsobem, jak vašeho pejska vyzvat k nové vzrušující hře a nalákat ho učit se dalším dovednostem. U bojácných a úzkostných psů hlavolamy posilují sebevědomí a pomáhají jim relaxovat příjemnou činností a předcházet tak výchovným problémům.

Level 2:
Hry označené symbolem Level 2 jsou určené pro pejsky, kteří znají jednoduché dolování pamlsků z hraček a chcete jim nabídnout další výzvu. Pro akční a přemýšlivé pejsky je Level 2 vhodný i do začátku, obtížnost můžete snadno přizpůsobit umění svého parťáka.

Letní tip = Zmrzlý hlavolam
Chcete udělat hlavolam ještě zajímavější nebo nabídnout pejskovi zábavné osvěžení? Naplňte otvory konzervou, masem nebo kouskem párku, zalijte přihrádku po okraj vodou a celý hlavolam dejte zmrznout. Tradá! Nový Level zábavy může začít.

Kouzlo společné zábavy...
Hlavolamy od Niny Ottosson jsou vyvinuty tak, aby stimulovaly mozek vašeho psa. Naučte svého psího parťáka, jak hlavolam řešit, hrajte si a bavte se společně. Napovídání, chválení a opakované doplňování dobrot posílí váš společný vztah. Po celou dobu hry mějte pejska pod dozorem a nenechte ho hračku kousat. Do příští hry hlavolam schovejte.

Rychle uklizeno!
Odstraňte z hlavolamu všechny volné části, umyjte ho ve vlažné mýdlové vodě a usušte. Znovu naplňte a další kolo zábavy může začít!

Proč jsou pamlskové hlavolamy od Niny Ottosson tak skvělé?
- zahání nudu a zabaví i hyperaktivní jedince
- omezují destruktivní chování a rozvíjí dovednosti vašeho psa
- stimulují k přemýšlení a soustředění, takže psa pozitivně unaví
- jsou zábavné pro všechny bez ohledu na plemeno a věk
- posilují vztah mezi páníčkem a psem

Hry je možné hrát se psem, kočkou, ale i s velkými papoušky, opičkami, pet prasátky apod. Zahraniční zoologické zahrady využívají s velkou oblibou pamlskové hlavolamy pro krmení různých zvířat a udržují je tak v lepší psychické pohodě.

Výrobce: NINA OTTOSSON Sweden (Outward Hound Group)

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky pro psy
Značka: Nina Ottosson
Typ hračky: hlavolam
Položka byla vyprodána…