informační proužek (3)

LICKIMAT lízací miska WOBBLE; zelená

Kód: LM5801GR-R
Neohodnoceno
Značka: LickiMat
380 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Originální LickiMat lízací miska je zabiják nudy pro psy a kočky! 

Detailní informace

výhody

Detailní popis produktu

ALTERNATIVA KE KLASICKÝM MISKÁM NA KRMIVO - LickiMat je perfektní náhradou psích misek pro malá a střední plemena psů. Můžete podávat syrové, mokré, suché i tekuté jídlo současně, aniž byste způsobili nepořádek.

 

K lízacím podložkám LickiMat se perfektně hodí různé odměny, jogurt, burákové máslo, syrová strava, paštiky, konzervy a psí granule. Lízací podložka pomáhá zpomalit příjem potravy. Dostupná v různých barvách.

Snižuje pocity úzkosti, nudu a destruktivní chování – LickiMat pomáhá uklidňovat vašeho mazlíčka tím, že se mu při vychutnávání jeho oblíbené odměny uvolňují endorfiny – hormony štěstí.

Podložky se skvěle hodí, když necháváte mazlíčka samotného doma. Také je lze využít při stresových situací jako je návštěva veterináře, injekce, koupání, stříhání drápků, proti nudě při rekonvalescenci, během bouřek a ohňostrojů. Při prvním seznámení s podložkami LickiMat nezapomeňte na svého mazlíčka dohlížet.

Doporučujeme jak pro pejsky, tak pro kočičky. Textury lízacích podložek LickiMat jsou navrženy tak, aby potěšily a byly příjemné jak psím tak kočičím jazýčkům a vy jim mohli do podložek dát jejich oblíbené dobroty – jogurky, paštiky, .. Lízání dobrot z podložky zvyšuje vnímání chuti a umožňuje vašemu mazlíčkovi užít si i malé množství odměny. Lízací podložky lze také využít při aplikaci léků či vitamínových doplňků.

Podpora lízání – Povrchy podložek LickiMat podporují příjemné lízání pro psy i kočky. Díky lízání se zvyšuje tvorba slin, které chrání zuby a dásně vašeho chlupáče. Díky vyšší tvorbě slin, které obsahují například enzym amylázu, který pomáhá a zjednodušuje trávení přijímané potravy. Povrch z přírodního kaučuku také snižuje zápach z úst mazlíčků díky „seškrabávaní“ bakterií z jejich jazýčků.

Podávejte zdravé odměny – Podložky LickiMat umožňují použití nejrůznějších pamlsků či krmiva. Kouzlo lízacích podložek spočívá v tom, že vyzývá chlupáček k důkladnému vylízání odměny ze vzorovaného povrchu podložek. Díky snaze mazlíčka, aby mu neuniklo jediné sousto, dochází k pomalému příjmu odměny a dlouhému požitku.

Pomalé a zdravé krmení – Podložky LickiMat mohou být použity ke zpomalení krmení vašeho psa či kočičky. Díky nim nedochází k tak velkému příjmu vzduchu při polykání – snižuje se nadýmání a podporuje trávení. Abyste co nejvíce prodloužili příjem odměny či potravy z lízacích podložek LickiMat, můžete je naplnit oblíbenou dobrotou a dát zmrazit. Skvěle se také hodí pro horké letní dny k ochlazení.

 

VELMI SNADNÉ ČIŠTĚNÍ: Lze mýt v myčce. Reverzibilní

Pro extra zábavnou interakci s domácími mazlíčky můžete postupně mrazit různé tekutiny, abyste zajistili velmi dlouhotrvající ošetření.

  • vyrobeno z netoxického potravinářského TPR
  • 17 x 17 x 8 cm / 6,5 "x 6,5" x 3,1 "
  • vhodné pro všechny psy (nejprve dohlížejte na domácí mazlíčky, dokud si nebudou jisti, že nebudou žvýkat misku)
  • lze dát do mrazáku
  • vhodné pro mikrovlnné trouby
  • vhodné do myčky

Doplňkové parametry

Kategorie: Misky pro psy
Značka: LickiMat

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: