Back on Track - Funkční čepice

Neohodnoceno
Značka: Back on Track

Lehká čepice vhodná na sport

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Kód: 10340000
490 Kč
Back on Track - Funkční čepice
Neohodnoceno
Značka: Back on Track

Funkční čepice vhodná na cyklistiku, běh a jiné vysoce intenzivní aktivity za chladného počasí. Použitá technologie Iontex® má rychleschnoucí vlastnosti a je velmi prodyšná, zajišťuje tak dobrý tepelný komfort při sportovních aktivitách. Jednoduchá konstrukce perfektně sedí i pod hemu. Na přední straně čepice se nachází reflexní logo, které zlepšuje viditelnost sportovce ve tmě.

Materiál: 84% Polyester, 16% Elastan

Barva: černá

 

Co je Iontex®?

V Back on Track neustále pracujeme na nových, inovativních nápadech. Po vývoji mnoha různých produktů založených na technologii Welltex® s cílem dosáhnout co největšího účinku, jsme získali řadu pevných a stabilních produktů s přesvědčivým účinkem. Za účelem rozšíření naší produktové řady jsme vyvinuli Iontex®. Iontex® je založen na stejném konceptu jako Welltex®. Rozdíl je v tom, že s technologií Iontex® se do nití taví jemnější minerály, což má za následek možnost zpracování tenčími látkami. Tento materiál lze použít k výrobě strečových oděvů, lehkého sportovního oblečení a také inovativní pletací linky, která nyní rozšiřuje náš sortiment.

Účinek Iontex®

Stejně jako Welltex® obsahuje i Iontex® minerály, které mohou podporovat krevní oběh a odrážet vlastní tělesné teplo ve formě infračerveného záření. Uložením vlastního tepla těla a jeho odrazem v infračerveném záření lze zvýšit vytrvalost. Vlákna v textiliích jsou navržena tak, aby byla udržována konstantní teplota jádra těla a sledovala pohyby těla. Při pohybu stoupá tělesná teplota a pokožka produkuje pot. Minerály v tkanině Iontex® jsou antibakteriální, rychleschnoucí a absorpcí potu je zajištěna stálá a pohodlná tělesná teplota. Materiál se proto může přizpůsobit jak studeným, tak teplým podmínkám.

 

POKYNY PRO PRANÍ

Výrobky Back on Track lze prát v pračce na 40 ° C se standardním čisticím prostředkem. Sušit na vzduchu.

Varování: Nepoužívejte bělidlo ani aviváž, nesušte v sušičce. Žehlení produktu lze provádět při teplotě maximálně 50 ° C. Keramická vlákna se při praní nerozdělí.

Výrobky BoT by měly být udržovány v čistotě pro maximální efekt a lze je několikrát prát, aniž by byly zničeny. Vždy dodržujte pokyny pro praní uvedené na štítku na produktu.

Všeobecně pro produkty BoT platí:

  • Oděvy nesušte v sušičce
  • Neumývejte bělidlem ani leštidlem
  • Barvy perte odděleně a před praním prádlo otočte

 

Oděvy Iontex® nebo jiné sportovní oděvy obsahující bavlnu nebo viskózu se mohou při prvním praní zmenšit. Pokud k tomu dojde, jemně vytáhněte mokrý oděv

Neskladujte výrobky na přímém slunečním světle, pokud to není nutné. Naše minerály v mnoha případech působí proti špatnému zápachu, takže stačí je umýt běžným jemným čisticím prostředkem. Čisticí prostředky na sportovní oblečení obvykle obsahují látky, které mohou poškodit naše látky, před použitím těchto prostředků to prosím zkontrolujte. Činidla by neměla obsahovat: Chlorid hlinitý, Enzymy, Stříbro, Citrin. Tyto látky mohou změnit strukturu minerálů a naopak jejich vlastnosti.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Oblečení pro lidi
Značka: Back on Track