Kurgo Tru-Fit Smart bezpečnostní postroj do auta s autopásem ;S

Kód: BG-KU01256
9 hodnocení
Značka: Kurgo
1 099 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.2.2024

Tento bezpečnostní postroj, který byl testován pomocí skutečných Crash Testů, udržuje vás a vašeho čtyřnohého miláčka během jízdy v bezpečí.

Detailní informace

výhody

Detailní popis produktu

Postroj pro psa do auta Kurgo, bezpečnostní s autopásem

Tento bezpečnostní postroj, který byl testován pomocí skutečných Crash Testů, udržuje vás a vašeho čtyřnohého miláčka během jízdy v bezpečí. Je navržen jako bezpečnostní postroj pro psy, a ne jen upravený klasický postroj sloužící na venčení. Celokovový systém háčkování je založen na technice pro postroje, které používají horolezci a pracovníci pracující ve výškách. Zabezpečuje tedy pevnost a bezpečnost.

S pěti nastavovacími body je snadné získat téměř jako na míru upravené zabezpečení pro každého psa bez ohledu na jeho velikost a rozměry. Hrudní vložka v případě potřeby sníží tlak na průdušnici a hrudní kost, přičemž rozptýlí vzniklou kinetickou energii přes hrudník psa. Toto je důležité při těchto vzácných, ale velmi nebezpečných nárazech při haváriích.

Jelikož je tento postroj pro psy navržen s ohledem na pohodlí, ale díky použité technologii, může být také použit jako běžný postroj proti tažení. Na přední části postroje v oblasti hrudního koše najdete kroužek pro připnutí vodítka. Pokud se vás váš miláček bude snažit táhnout, díky pootočení, které bude následovat ho dokážete efektivně trénovat a ukázat mu, že tažení ho nikde nedostane!

Chcete-li dosáhnout maximální ochranu před nárazem a omezit pohyb vašeho pejska, měli byste použít bezpečnostní auto-pás s karabinou, který je součástí balení. Pro pokyny, jak správně používat tento postroj a jak připnout vašeho psa k bezpečnostnímu pásu auta, postupujte podle těchto tří kroků:

  • Oblečte vašeho psa do bezpečnostního postroje
  • Připněte přibalenou karabinu k oběma popruhům bezpečnostního pásu vašeho auta
  • Připněte přibalenou karabinu k zadní části postroje

 

Velikost Krk  Hrudník Váha psa
XS 23-33 cm 30-45 cm 2-5 kg
S 30-50 cm 41-56 cm 5-11 kg
M 40-63 cm 46-71 cm 11-23 kg
L 46-76 cm 61-86 cm 23-36 kg
XL 61-89 cm 71-112 cm 36-50 kg

Dostupný pouze v černé barvě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Postroje
Značka: Kurgo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: