Orbiloc - Gumový pásek a suchý zip

Neohodnoceno
Značka: Orbiloc

Sada vyměnitelných pásků ke světýlku Orbiloc.

Dostupnost Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: O172
179 Kč
Orbiloc - Gumový pásek a suchý zip
Neohodnoceno
Značka: Orbiloc

Sada popruhů Orbiloc obsahuje gumový popruh Orbiloc a popruh na suchý zip Orbiloc a musí být používána s přezkou Orbiloc.

Popruhy Orbiloc vám umožňují bezpečně připevnit bezpečnostní světlo Orbiloc ke sloupům, pásům, popruhům a řadě dalších předmětů.

Obsah balení:
1 x gumový pásek Orbiloc
1 x pásek na suchý zip Orbiloc

Ať už jste profesionální sportovec nebo víkendový válečník, v armádě nebo v policejních složkách, nebo si jen užíváte procházky v šeru a tmě, pro každou situaci existuje držák, kterým si bezpečnostní světlo Orbiloc připevníte k sobě nebo k vašemu psovi.

Pro klidnější dobrodružství jsou dobré doplňky absolutní nutností. Proto Orbiloc nabízí širokou škálu spojovacích prvků a produktů pro údržbu.

 

_______________________________________________________________

Gumový pásek Orbiloc


Orbiloc_Rubber_Strap

Gumový popruh Orbiloc umožňuje bezpečné připevnění bezpečnostního světla Orbiloc na tyče, opasky, popruhy, tašky atd. Gumový popruh můžete také použít k připevnění světla na obojek nebo vodítko vašeho psa.

Gumový pásek Orbiloc je vyroben ze silikonu, který je vysoce odolný vůči extrémním povětrnostním podmínkám a teplotám, přičemž si zachovává svůj tvar. Napnutí gumového popruhu Orbiloc zajišťuje, že vaše bezpečnostní světlo Orbiloc neklouže ani při prudkých pohybech.

 

Pásek na suchý zip Orbiloc

 Orbiloc_Velcro

Pásek na suchý zip Orbiloc umožňuje snadné připevnění bezpečnostního světla Orbiloc na tyč, opasek, popruh nebo kapsu a usnadňuje výměnu bezpečnostního světla Orbiloc mezi vašimi zařízeními.

Doplňkové parametry

Kategorie: Potřeby pro psy
Značka: Orbiloc