cdVet - Bio Bachovy kapky -; Opuštěnost 20 ml

Neohodnoceno
Značka: cdVet

Pro zvířata, která hrají roli opuštěné oběti, sami doma na truc štěkají, mňoukají nebo poškozují byt.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Kód: 3744CD
563 Kč
cdVet - Bio Bachovy kapky -; Opuštěnost 20 ml
Neohodnoceno
Značka: cdVet

Bachovy kapky Opuštěnost pomáhají psům a kočkám, kteří hrají roli opuštěné oběti >> Vyžadují si víc pozornosti než je nám příjemné. Sami doma pak na truc štěkají, mňoukají nebo poškozují byt. Kapky obsahují energizující esence z květů bylin získané sluneční metodou podle Dr. Bacha. Nosičem esencí není Alkohol, ale hodnotný Bio Pupalkový olej, který navíc výživově podporuje řešení problému. Energie z květů posiluje regulační funkce organizmu, a tím harmonizuje duši i tělo. Přínosem je nastolení psychické rovnováhy pro životní pohodu. Osvědčená pomoc od výrobce, který rozumí přirozenému zdraví >> PROTO neobsahují alkohol, cukr, ani jiná laciná plniva. 

 

 • Energie z esencí květů léčivých bylin dle Dr. Bacha.
   
 • Posílení regulačních funkcí harmonizuje duši i tělo.
   
 • Nosičem esencí není Alkohol, ale Bio Pupalkový olej.
   
 • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.
   
 • Odborné poradenství + Optimální poměr Přínos / Cena.

Složení >> Kvalita pro zdraví

Bachovy kapky - Opuštěnost obsahují tyto ČISTĚ  PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality >> Nosiče energie: Pupalkový olej / Mandlový olej. Rostlinný vosk. Esence z květů bylin: Skotský vřes / Chmerek roční / Červený kaštan / Čekanka / Slíva třešňová / Devaterník. Oleje a byliny jsou v Bio kvalitě. Oleje lisovány za studena. BEZ alkoholu a bez cukru. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat). Video o výrobci.
 

 

100% Kvalita z přírodní lékárny & Hodnotné složení zaměřené na pohodu a zdraví.
 

Analytické složky: protein 0,3 % / tuk 99,4 % / vláknina 0,5 % / popel 0,4 %. Díky šetrnému zpracování za studena jsou složky organické kvality. Proto cdVet Bachovy kapky Disponují vysokou Životní Energií, která jim umožňuje prostup skrze buněčnou membránu. Tím je zajištěna maximální PODPORA REGULAČNÍCH  FUNKCÍ organismu pro psychickou pohodu a zdraví.
 Účinky esencí z květů bylin & Popisy přínosů

Níže uvedené byliny, jejichž esence jsou obsaženy v cdVet Bachových kapkách „Opuštěnost“ popisují příznaky poruch chování, které pomáhají napravit. Účinky bylin vytvořila příroda pro pomoc živočichům, kteří je při potížích instinktivně vyhledávají a jedí. Terapeutické přínosy jednotlivých bylin a jejich esencí rozpoznal a popsal roku 1935 homeopat Dr. Edward Bach.
 

 

Níže jsou účinky bylin popisující příznaky poruch chování, které napravují.
 

Skotský vřes (calluna vulgaris) >> Pomáhá dosáhnout vyrovnanosti egocentrickým psům a kočkám ignorujícím své majitele. Tato zvířata mají ve skutečnosti strach z osamění, proto se neustále snaží upoutat na sebe pozornost, zabývají se jen sami sebou, jen oni jsou důležití a potřebují mít u toho své diváky.  

Chmerek roční (scleranthus annuus) >> Pomáhá najít vnitřní stabilitu a vyrovnanost psům a kočkám, kteří jsou nejistí, nemohou se pro nic rozhodnout, mají kolísavou náladu, hned chtějí to a hned zas něco jiného, chovají se až extrémně rozpolceně, jsou vnitřně neklidní, dezorientovaní a nevyzpytatelní. Chmerek je vhodný i při hormonální nerovnováze.

Červený kaštan (aesculus carnea) >> Navozuje klid v kritické situaci, pomáhá psům a kočkám, kteří mají přehnané ochranitelské postoje a obavy o vlastní, či pánovy potomky, mají sklony k přehnané péči. Červený kaštan je vhodný pro matky, které nechtějí ke svým potomkům nikoho pustit, nebo od nich mají být dočasně či trvale odděleny.

Čekanka (chickorium intybus) >> Navozuje normální láskyplné chování u psů a koček, kteří se chovají vlastnicky a ochranitelsky, strhují na sebe veškerou pozornost, nebo přehnaně lpějí na svých potomcích a nechtějí je odstavit. Čekanka je vhodná také v situacích kdy pes, nebo kočka odmítá pustit svého majitele z očí.

Slíva třešňová (prunus cerasifera) >> Navozuje klid a podporu sebeovládání psům a kočkám se sebedestruktivním chováním, opakujícími se fóbiemi, nebo zvířatům trpícím křečovými stavy (epilepsie), s extrémními reakcemi (hysterie, agrese, panika, usmrcování mláďat apod.). Je vhodná při neovladatelném a nutkavém chování až nepříčetnosti.

Devaterník penízkový (helianthemum nummularium) >> Pomáhá získat odvahu a statečnost při extrémním strachu a panice, je vhodný při mimořádném děsu, kdy je pes nebo kočka nebezpečný svému okolí, nebo se např. bojí chodit ven. Devaterník je pro zvířata, která se snaží uniknout z jakékoliv jim podezřelé situace – drápou, kopou a koušou.
 Přínosy pupalkového oleje >> Výživová podpora

Terapeuticky úspěšný doplněk stravy Pupalkový olej, který je nosičem květových esencí v cdVet Bachových kapkách, výživově podporuje kondici regulačních a imunitních funkcí organismu, zejména sliznic a pokožky. Tím posiluje účinnost kapek při harmonizaci duše i těla. Krásná srst je pak příjemným vedlejším produktem tohoto hodnotného Pupalkového oleje
 

 

Pupalkový olej v cdVet Bachových kapkách představuje revoluci na trhu Bachovek.
 Alkohol, Cukr, Konzervanty >> ŽÁDNÉ

Bachovy kapky cdVet jsou přírodním složením zaměřeny na zlepšení životní pohody a tím na zdraví psů a koček >> PROTO neobsahují ŽÁDNÝ ALKOHOL, rafinovaný cukr, chemické konzervační látky, ani jiné zatěžující látky (éčka). Alkohol jako nosič esencí a konzervant je u cdVet kapek nahrazen Pupalkovým olejem. K přirozené konzervaci přispívá rostlinný vosk.
 

 

cdVet Bachovy kapky neobsahují ŽÁDNÝ Alkohol, Cukr, ani konzervační látky.
 Dávkování &  Nástup účinku & Délka podávání

Pro aktivaci životní energie kapky před podáním 4 až 6 krát protřepeme. Podáváme 3 až 4 krát denně 2 kapky na 5 kg tělesné hmotnosti >> Neředěné kapky nakapeme na jazyk, do misky s krmivem nebo s vodou na pití. Při zachování dávkování můžeme kombinovat více druhů Bachovek. Účinky kapek se u zdravých psů a koček dostavují během 1 až 3 dní. Při zdravotních problémech 1 až 3 týdny. Kapky podáváme 3 až 5 týdnů nebo dle potřeby.
 

 

5 x Protřepat / 4 x Denně 2 Kapky na 5 kg váhy / Účinky za 1 až 3 dny / Podávat 4 týdny.
 Předávkování & Vedlejší účinky >> ŽÁDNÉ

Bachovy kapky cdVet obsahují pouze zdraví prospěšné přírodní složky, které pří nechtěném předávkování tělo přirozeně vyloučí. Proto cdVet kapky nemají vedlejší (zdraví škodlivé) účinky a nezpůsobují rezistence. Tím jsou zcela bezpečné také pro psy a kočky se zdravotními potížemi, pro alergiky, štěňata nebo koťata, a pro nastávající či kojící mámy.
 

 

Přírodní složky >> ŽÁDNÉ nebezpečí z předávkování & ŽÁDNÉ vedlejší účinky.
 Jak fungují >> Energie & Léčebné informace

Specifické vibrace květových esencí z bylin, které jsou nositelem léčebných informací, zvyšují životní energii. Tyto informace, které příroda vytvořila pro obnovu vědomí buněk, emocí a myšlenek aktivují očistné procesy s výsledkem lepšího proudění krve, lymfy a energie do buněk. Výsledkem je regenerace imunitních a regulačních funkcí pro lepší duševní kondici.
 

 

Životní energie s léčebnými informacemi rozšiřují vědomí buněk, emocí a myšlenek.
 Výroba kapek & Výluh energie na slunci 

Květy bylin v plném rozkvětu se sklízejí v pozdním slunečném odpoledni. Pro zachování energie se květů nesmí dotknou lidská ruka. Proto je vybraní sběrači z týmu Dr. Bacha odstřihují do skleněné mísy s vodou, v které pak 3 až 4 hodiny na slunci probíhá přenos energie květů. Po odpaření 93 % vody zůstane mateční esence, která se vmíchá do nosného oleje.
 

 

Přenos energie květů probíhá ve skleněné míse s vodou 3 až 4 hodiny na slunci.
 Vyvarovat se kontaktu s kovy >> Miska

Kapky květových esencí doktora Bacha disponují specifickou jemnou vibrací životní energie, kterou snižuje kromě času také kontakt s kovy, což zeslabuje účinnost kapek. Proto se při uchovávání a podávání Bachovek vyvarujeme kontaktu s kovovými předměty, jako například kovová lžička, nerezová miska, plechové police v regálech a jiné kovové předměty.
 

 

Pro zachování maximální účinnosti Bachovek se vyvarujeme kontaktu s kovy.
 Příčiny poruch chování >> Nezdravá výživa

Z příčin nemocí víme, že zdravotní problémy, stejně jako poruchy chování mají často příčinu v nezdravé výživě, jejíž kyselé odpady poškozují tělo, a také mozek. Nezdravě živeným jedincům přináší kapky zmírnění nebo dočasné odeznění poruchy chováni. Trvalého odeznění docílíme přechodem na zdravou BARF výživu psa a u koček na BARF výživu koček.
 

 

Poruchy chování mají často příčinu v nezdravé výživě >> za horka extrudované granule.
 Trvanlivost a skladování >> 6 až 12 měsíců

Bachovy kapky cdVet mají od data výroby trvanlivost 15 až 18 měsíců. Datum minimální trvanlivosti je vždy uveden na etiketě. Baron expeduje bachovy kapky s minimální trvanlivostí 6 až 12 měsíců. Tuto trvanlivost zajistíme uchováním kapek při teplotě do 25 °C mimo dosah slunce. Po otevření bachovy kapky uchováváme v chladu a temnu a spotřebujeme do 6ti týdnů.
 

 

Bachovy kapky BEZ konzervantů mají kratší trvanlivost, což pro zdraví rádi akceptujeme.
 Optimální poměr Kvalita & Cena

Hodnotné přírodní suroviny pocházejí od vědomých dodavatelů, kteří znají své životní poslání a rozumí profesi. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, což má svoji Cenu. TOP suroviny, ŠETRNÉ zpracování a UMĚNÍ vytvořit přínosný produkt je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což spolu s růstem poptávky potvrzuje optimální poměr Kvality a Ceny.
 

 

Spokojenost zákazníků a růst poptávky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy pro psy
Značka: cdVet

Podobné produkty

bio bachovy kapky pro psy a kocky rivalita cdvet 20 ml original
576 Kč
3746
bio bachovy kapky pro psy a kocky rozmazlenost cdvet 20 ml original
561 Kč
3748
bio bachovy kapky pro psy a kocky skepse cdvet 20 ml original
485 Kč
3742
bio bachovy kapky pro psy a kocky zachrana cdvet 20 ml original
567 Kč
3740
bio bachovy kapky pro psy a kocky zavislost cdvet 20 ml original
573 Kč
3751
bio bachovy kapky pro psy a kocky apatie cdvet 20 ml original
567 Kč
3743
bio bachovy kapky pro psy a kocky bazlivost cdvet 20 ml original
567 Kč
3741
bio bachovy kapky pro psy a kocky netolerance cdvet 20 ml original
568 Kč
3750