Vážení klienti, chtěli bych Vás upozornit na uzavření naší prodejny během měsíce červenec:

 • 4.7.2022 - ZAVŘENO, nefunguje ani expedice e-shopu
 • 5.7.2022 - ZAVŘENO, nefunguje ani expedice e-shopu
 • 6.7.2022 - ZAVŘENO, nefunguje ani expedice e-shopu
 • 7.7.2022 - OPĚT OTEVŘENO

cdVet - Bio Bachovy kapky - Rivalita 20 ml

Kód: 3746
Novinka
Neohodnoceno
Značka: cdVet
493 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Pro zvířata, zejména pro psy, s přílišnou rvavostí, rivalitou a soupeřivostí, s neotesaným chováním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bachovy kapky Rivalita pomáhají zejména psům, ale i kočkám v situacích jako je >> Přílišná rvavost, rivalita a soupeřivost, ale také hrubé a neotesané chování. Kapky obsahují energizující esence z květů bylin získané sluneční metodou podle Dr. Bacha. Nosičem esencí není Alkohol, ale hodnotný Bio Pupalkový olej, který navíc výživově podporuje řešení problému. Energie z květů posiluje regulační funkce organizmu, a tím harmonizuje duši i tělo. Přínosem je nastolení psychické rovnováhy pro životní pohodu. Osvědčená pomoc od výrobce, který rozumí přirozenému zdraví >> PROTO neobsahují alkohol, cukr, ani jiná laciná plniva. 

  

 • Energie z esencí květů léčivých bylin dle Dr. Bacha.
   
 • Posílení regulačních funkcí harmonizuje duši i tělo.
   
 • Nosičem esencí není Alkohol, ale Bio Pupalkový olej.
   
 • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.
   
 • Odborné poradenství + Optimální poměr Přínos / Cena.

 

složení >> Kvalita pro zdraví

Bachovy kapky - Rivalita obsahují tyto ČISTĚ  PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality >> Nosiče energie: Pupalkový olej / Mandlový olej. Rostlinný vosk. Esence z květů bylin: Cesmína / Buk lesní / Vinná réva / Netýkavka / Slíva třešňová / Žlutá vrba / Hořčice divoká. Oleje a byliny jsou v Bio kvalitě. Oleje lisovány za studena. BEZ alkoholu a bez cukru. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat).
 

 

100% Kvalita z přírodní lékárny & Hodnotné složení zaměřené na pohodu a zdraví.
 

Analytické složky: protein 0,3 % / tuk 99,4 % / vláknina 0,5 % / popel 0,4 %. Díky zpracování hodnotných přírodních surovin za studena jsou Minerální látky organické kvality. Proto doplněk stravy Bachovy kapky - Bio - Rivalita disponuje vysokou Životní Energií (BioAktivita), která minerálům a živinám umožňuje prostup skrze buněčnou membránu, a tím zajišťuje MAXIMÁLNÍ  VYUŽITELNOST pro výživu buněk.
 2. Účinky esencí z květů bylin & Popisy přínosů

Níže uvedené byliny, jejichž esence jsou obsaženy v cdVet Bachových kapkách „Rivalita“ popisují příznaky poruch chování, které pomáhají napravit. Účinky bylin vytvořila příroda pro pomoc živočichům, kteří je při potížích instinktivně vyhledávají a jedí. Terapeutické přínosy jednotlivých bylin a jejich esencí rozpoznal a popsal roku 1935 homeopat Dr. Edward Bach.
 

 

Níže jsou účinky bylin popisující příznaky poruch chování, které napravují.
 

Cesmína ostrolistá (ilex axuifolium) >> Navozuje velkorysost u zlomyslných psů a koček, kteří jsou přehnaně podezřívaví až pomstychtiví. Bezdůvodně útočí na pošťáky, veterináře, nesnáší určité věci, nebo žijí ve skupině, kde spolu dobře nevycházejí. Cesmína je také vhodná při velmi vážných alergiích nebo náhlých horečkách.

Buk lesní (fagus sylvatica) >> Navozuje větší flexibilitu a snášenlivost u netolerantních psů a koček, kteří těžce snášejí jakoukoliv změnu režimu nebo klimatu, jsou „popudlivá“ až rozzlobená, nervózní, vadí jim určité látky v okolí a často se u nich projevují různé alergie (např. na trávy) nebo střevní a žaludeční prolémy.

Vinná réva (vitis vinifera) >> Pomáhá harmonizovat osobnost přirozeného vůdce, který se chová nadřazeně, rád velí, je schopný a sebejistý. Vinná réva je vhodná pro agresivně se chovající psy a kočky, kteří jsou příliš dominantní, teritoriální, snaží se ovládat ostatní, jsou bezohlední a mají potřebu ostatní tyranizovat a šikanovat.

Netýkavka žlázonosná (impatiens glandulifera) >> Pomáhá navodit klid a trpělivost, získat chuť spolupracovat, je vhodná při podrážděnosti, neochotě a netrpělivosti. Pro psy a kočky, kteří jsou vznětliví, nedočkaví, hyperaktivní, spíše hubení a neklidní. Netýkavka ulevuje od křečí, je vhodná při kožních a zažívacích potížích psychického původu.

Slíva třešňová (prunus cerasifera) >> Navozuje klid a podporu sebeovládání psům a kočkám se sebedestruktivním chováním, opakujícími se fóbiemi, nebo zvířatům trpícím křečovými stavy (epilepsie), s extrémními reakcemi (hysterie, agrese, panika, usmrcování mláďat apod.). Je vhodná při neovladatelném a nutkavém chování až nepříčetnosti.

Žlutá vrba (salix vitellina) >> Navozuje dobrou náladu melancholickým psům a kočkám, kteří jsou náladoví, sebelítostiví, trucovití, zlomyslní a vzdorovití. Žlutá vrba je vhodná pro zvířata, která ničí obydlí svého pána, močí mu na věci a dělají různé schválnosti. Hrají oběť chudinky, kterou pán nechal samotnou doma a nedal jí přiměřenou péči.

Hořčice polní (sinapsis arvensis) >> Pomáhá získat vyrovnanost a rozptýlit melancholii u psů a koček, kteří mají skony k depresi, vznikající bez jasné příčiny. Hořčice je vhodná u nemocí s rychlým nástupem, nebo v situacích, kdy „něco nehraje“, ale nevíme, co, zvíře je chvíli úplně na dně a najednou zase plné energie a optimismu.
 3. Přínosy pupalkového oleje >> Výživová podpora

Terapeuticky úspěšný doplněk stravy Pupalkový olej, který je nosičem květových esencí v cdVet Bachových kapkách, výživově podporuje kondici regulačních a imunitních funkcí organismu, zejména sliznic a pokožky. Tím posiluje účinnost kapek při harmonizaci duše i těla. Krásná srst je pak příjemným vedlejším produktem tohoto hodnotného Pupalkového oleje. 
 

 

Pupalkový olej v cdVet Bachových kapkách představuje revoluci na trhu Bachovek.
 4. Alkohol, Cukr, Konzervanty >> ŽÁDNÉ

Bachovy kapky cdVet jsou přírodním složením zaměřeny na zlepšení životní pohody a tím na zdraví psů a koček >> PROTO neobsahují ŽÁDNÝ ALKOHOL, rafinovaný cukr, chemické konzervační látky, ani jiné zatěžující látky (éčka). Alkohol jako nosič esencí a konzervant je u cdVet kapek nahrazen Pupalkovým olejem. K přirozené konzervaci přispívá rostlinný vosk.
 

 

cdVet Bachovy kapky neobsahují ŽÁDNÝ Alkohol, Cukr, ani konzervační látky.
 5. Dávkování &  Nástup účinku & Délka podávání

Pro aktivaci životní energie kapky před podáním 4 až 6 krát protřepeme. Podáváme 3 až 4 krát denně 2 kapky na 5 kg tělesné hmotnosti >> Neředěné kapky nakapeme na jazyk, do misky s krmivem nebo s vodou na pití. Při zachování dávkování můžeme kombinovat více druhů Bachovek. Účinky kapek se u zdravých psů a koček dostavují během 1 až 3 dní. Při zdravotních problémech 1 až 3 týdny. Kapky podáváme 3 až 5 týdnů nebo dle potřeby.
 

 

5 x Protřepat / 4 x Denně 2 Kapky na 5 kg váhy / Účinky za 1 až 3 dny / Podávat 4 týdny.
 6. Předávkování & Vedlejší účinky >> ŽÁDNÉ

Bachovy kapky cdVet obsahují pouze zdraví prospěšné přírodní složky, které pří nechtěném předávkování tělo přirozeně vyloučí. Proto cdVet kapky nemají vedlejší (zdraví škodlivé) účinky a nezpůsobují rezistence. Tím jsou zcela bezpečné také pro psy a kočky se zdravotními potížemi, pro alergiky, štěňata nebo koťata, a pro nastávající či kojící mámy.
 

 

Přírodní složky >> ŽÁDNÉ nebezpečí z předávkování & ŽÁDNÉ vedlejší účinky.
 7. Jak fungují >> Energie & Léčebné informace

Specifické vibrace květových esencí z bylin, které jsou nositelem léčebných informací, zvyšují životní energii. Tyto informace, které příroda vytvořila pro obnovu vědomí buněk, emocí a myšlenek aktivují očistné procesy s výsledkem lepšího proudění krve, lymfy a energie do buněk. Výsledkem je regenerace imunitních a regulačních funkcí pro lepší duševní kondici.
 

 

Životní energie s léčebnými informacemi rozšiřují vědomí buněk, emocí a myšlenek.
 8. Výroba kapek & Výluh energie na slunci 

Květy bylin v plném rozkvětu se sklízejí v pozdním slunečném odpoledni. Pro zachování energie se květů nesmí dotknou lidská ruka. Proto je vybraní sběrači z týmu Dr. Bacha odstřihují do skleněné mísy s vodou, v které pak 3 až 4 hodiny na slunci probíhá přenos energie květů. Po odpaření 93 % vody zůstane mateční esence, která se vmíchá do nosného oleje.
 

 

Přenos energie květů probíhá ve skleněné míse s vodou 3 až 4 hodiny na slunci.
 9. Vyvarovat se kontaktu s kovy >> Miska

Kapky květových esencí doktora Bacha disponují specifickou jemnou vibrací životní energie, kterou snižuje kromě času také kontakt s kovy, což zeslabuje účinnost kapek. Proto se při uchovávání a podávání Bachovek vyvarujeme kontaktu s kovovými předměty, jako například kovová lžička, nerezová miska, plechové police v regálech a jiné kovové předměty.
 

 

Pro zachování maximální účinnosti Bachovek se vyvarujeme kontaktu s kovy.
 10. Příčiny poruch chování >> Nezdravá výživa

Z příčin nemocí víme, že zdravotní problémy, stejně jako poruchy chování mají často příčinu v nezdravé výživě, jejíž kyselé odpady poškozují tělo, a také mozek. Nezdravě živeným jedincům přináší kapky zmírnění nebo dočasné odeznění poruchy chováni. Trvalého odeznění docílíme přechodem na zdravou BARF výživu psa a u koček na BARF výživu koček.
 

 

Poruchy chování mají často příčinu v nezdravé výživě >> za horka extrudované granule.
 11. Trvanlivost a skladování >> 6 až 12 měsíců

Bachovy kapky cdVet mají od data výroby trvanlivost 15 až 18 měsíců. Datum minimální trvanlivosti je vždy uveden na etiketě. Baron expeduje bachovy kapky s minimální trvanlivostí 6 až 12 měsíců. Tuto trvanlivost zajistíme uchováním kapek při teplotě do 25 °C mimo dosah slunce. Po otevření bachovy kapky uchováváme v chladu a temnu a spotřebujeme do 6ti týdnů.
 

 

Bachovy kapky BEZ konzervantů mají kratší trvanlivost, což pro zdraví rádi akceptujeme.
 12. Optimální poměr Kvalita & Cena

Hodnotné přírodní suroviny pocházejí od vědomých dodavatelů, kteří znají své životní poslání a rozumí profesi. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, což má svoji Cenu. TOP suroviny, ŠETRNÉ zpracování a UMĚNÍ vytvořit přínosný produkt je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což spolu s růstem poptávky potvrzuje optimální poměr Kvality a Ceny.
 

 

Spokojenost zákazníků a růst poptávky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a doplňky pro psy
Značka: cdVet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení