Dokonalá láska 71 - Při nádorové činnosti podpůrná inhalace 10 ml

Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska

Čistě přírodní přípravek pro inhalační aplikaci pro zvířata s onkologickým onemocněním. Poskytuje antiproliferativní, antimutagenický a antioxidační účinek a může tak napomoci zpomalení nádorové činnosti a zamezení dalšího rozšiřování.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Kód: DL_71_10
498 Kč
Dokonalá láska 71 - Při nádorové činnosti podpůrná inhalace 10 ml
Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska

Čistě přírodní veterinární přípravek pro zvířata v zájmovém chovu. Podpůrná inhalace pro psy a vyšší savce.

Přírodní látky ve složení přípravku Láska 71 Při nádorové činnosti poskytují prokazatelný antiproliferativní, antimutagenický, cytotoxický a antioxidační účinek, a mohou tak napomoci zpomalení nádorové činnosti a zamezení dalšího rozšiřování (metastází).

Směs poskytuje také protizánětlivý účinek a působí úlevně při bolesti. Podporuje normální dýchání a napomáhá pročištění dýchacích cest.

Obsah balení: 10 ml

ZPŮSOB POUŽITÍ

Prostorová inhalace:

Aplikace pomocí nebulizéru po dobu 10 až 30 min., 2× až 6× denně. Jednoduše našroubujte lahvičku se směsí Láska 71 na určené místo.

Nebo s využitím kvalitního difuzéru, který je studenoproudý a ne s ultrazvukovým systémem provozu (což je bohužel většina) – na filtr použijte dávku 2 až 8 kapek (dle velikosti prostoru) a provozujte po dobu 20 minut, 2x až 4x denně. .

Přímá práce s lahvičkou podle zájmu zvířete:

Otevřete lahvičku a na dobu min. 1 min., max. 10 min. ji položte před zvíře. Takto aplikujte 2× až 4× denně. Vždy ponechejte zvířeti možnost odchodu od přípravku.

Hadříková metoda:

Lze aplikovat na látku (3 až 6 kapek) a umístit do vzdálenosti 0,5 m od zvířete, 2× až 4× denně na dobu 10 až 60 minut.

 

JAKOU ROLI HRAJÍ ESENCIÁLNÍ OLEJE A LÉČIVÉ ROSTLINY?

Mohou zastávat zásadní roli při zvládání nádorového onemocnění. Některé z nich vykazují významný účinek v působení na buňky, a to antiproliferativní, antimutagenické, neoplastické a samozřejmě i antioxidační.

Působí i na imunitní systém a to přímo nebo nepřímo. Nepřímé působení je antibakteriální a antivirové, přímé působení je antistresové a ovlivňující funkce imunocytů. Podporují detoxifikaci a dekontaminaci. Poskytují protizánětlivý účinek, ulevují od bolesti.

UPOZORNĚNÍ

Veterinární přípravek určený pro psy a vyšší savce. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby.

 

 

SLOŽENÍ

100% esenciální oleje: borovice přímořská (Pinus pinaster), tymián španělský (Thymus zygis), pelargonie vonná - geranium (Pelargonium graveolens), mrkev obecná - semena (Daucus carota), myrhovník pravý - myrha (Commiphora myrrha), voňatka citronová - lemongrass (Cymbopogon nardus), skořicovník pravý (Cinnamomum zeylanicum), citrus limonový (Citrus limon), kadidlovník pravý (Boswellia carterii), vetiverie ovsuchovitá - vetiver (Vetiveria zizanioides), růžové dřevo (Aniba rosaeodora), santalovník bílý - santal (Santalum album), cypřiš stálezelený (Cupressus sempervirens), šalvěj muškátová (Salvia sclarea).

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy pro psy
Značka: Dokonalá láska