Dokonalá Láska 58 - Při agresivitě a nadměrné dominanci; 30 ml - podpůrný olej

Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska

Podpůrný olej k vetření do srsti a kůže je určen pro psí samce, kteří projevují nadměrnou ofenzivní agresivitu.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Kód: DL_58_30
343 Kč
Dokonalá Láska 58 - Při agresivitě a nadměrné dominanci; 30 ml - podpůrný olej
Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska
 • Pro samce s projevy nadměrné dominantní agresivity k jiným psům, s agresivním projevem likvidace konkurence a s poruchou nadměrné tvorby testosteronu. 

   

  Dávkování a způsob použití:

  Aplikační dávka 1 ml (cca 40 kapek) na 5 kg hmotnosti zvířete. Potřebnou dávku 1 x denně nakapejte do dlaní a vetřete na boční stranu krku, nebo do oblasti zátylky, nebo mezi lopatku či do oblasti beder a kořene ocasu. Přípravek lze také aplikovat do podpaží a nebo do oblasti třísel. V případě zájmu může zvíře olíznout mastné ruce, pokud má v pořádku trávení a není citlivé na oleje. 

  Složení:

  Slunečnicový olej, vitamín E, esenciální oleje: Majorana hortensis – majoránka, Cymbopogon citratus – lemongrass, Vetiveria zizainoides – vetiver, Jasminum grandiflorum – jasmín, Rosa damascena – růže, Santalum album – santal.

  Upozornění:

  Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není vhodný pro epileptiky.

  Doba použitelnosti:

  1 rok od data výroby. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy pro psy
Značka: Dokonalá láska

Podobné produkty