Petstages žvýkací hračka pro psy Dogwood; XS

Neohodnoceno
Značka: Petstages

Žvýkací hračka pro psa, která chutná a vypadá jako opravdové dřevo.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Kód: RD-OH216
199 Kč
Petstages žvýkací hračka pro psy Dogwood; XS
Neohodnoceno
Značka: Petstages

Žvýkací hračka pro psy s tvarem, chutí a vůní opravdového dřeva uspokojí žvýkací potřeby, čistí zuby a zažene nudu. Nemůžeš si pomoct a máš potřebu neustále něco kousat? Tuhle hračku můžeš žvýkat bezpečně a zdravě od rána do večera.

Žvýkací hračky Petstages zaměstnají vašeho pejska na dlouhé hodiny. Žvýkání patří k důležitým činnostem vašeho psího kamaráda. V důsledku toho, že jsou domestikovaní psi většinou krmeni hotovou průmyslovou stravou, má uspokojování přirozené žvýkací potřeby zvláštní význam. Nabídněte svému čtyřnohému kamarádovi bezpečnou hračku vytvořenou právě pro vytrvalé a intenzivní žvýkání. Psi žvýkáním zahání nudu, posilují čelisti a díky výstupkům na hračce si zároveň čistí zuby. Výsledkem žvýkání jsou zdravé a pevné zuby v odolné a pevné dásni. Žvýkání zároveň uspokojí psychiku psa, odbourává hromadění stresu a hyperaktivitu.

Tato hračka dokonale kombinuje sílu syntetického materiálu a pravého dřeva, jehož moučka je přidávána do složení, aby hračka měla typickou vůni a chuť, kterou váš pes bude milovat. Žvýkací hračky Petstages jsou naprosto bezpečné, jsou robustní, nelámou se a nevytváří ostré hrany, proto jsou bezpečnější než skutečné parohy. Jsou vyráběny v USA s péčí, bez škodlivého olova a ftalátů.

Dbejte na výběr správné velikosti, tady platí - raději větší než menší! Psi jakéhokoli věku a jakéhokoli plemene od přírody velmi rádi žvýkají. Zvýšenou touhu po žvýkání mají štěňata při výměně psího chrupu. Žvýkací hračky Petstages jsou vyráběny ve velikostech, které jsou vhodné pro nejmenší čumáčky i pro obří tlamičky.

Výhody žvýkacích hraček Petstages:

- zdravě a bezpečně zaměstnají vašeho psího kamaráda
- uspokojí jeho žvýkací potřeby
- zmírňují destruktivní chování
- odbourává hyperaktivitu a hromadění stresu
- nelámou se a netvoří se ostré hrany
- čistí zuby a posilují čelisti
- produkt s obsahem přírodní moučky
- velikosti vhodné pro každý věk a pro všechna psí plemena

Dogwood nabízíme v těchto velikostech:

XS - 10cm/2cm
S - 13,5cm/3cm
M - 19cm/3,5cm
L - 20cm/4cm

Výrobce: Petstages, Vyrobeno v USA

Doplňkové parametry

Kategorie: Žvýkací hračky pro psy
Značka: Petstages

Podobné produkty

oh216 dogwood 02
299 Kč
RD-OH217
oh216 dogwood 02
399 Kč
RD-OH218
oh216 dogwood 02
499 Kč
RD-OH219