Dokonalá láska 33 - Podpůrný přírodní zásyp pro psy 90 g

Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska

Antiparazitární přírodní zásyp proti klíšťatům, blechám a jiným druhům hmyzuplísním a pro dekontaminaci pro psy.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Kód: DL_33_90
394 Kč
Dokonalá láska 33 - Podpůrný přírodní zásyp pro psy 90 g
Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska

Čistě přírodní antiparazitální, dekontaminační a antifungální pudrový zásyp pro psy. Působí proti hmyzu, napomáhá ochraně před kožními parazity, je vhodný jako podpora při protiplísňové léčbě. Snadná a rychlá aplikace přímo do srsti zvířete bez zvlhčení. Vhodné aplikovat při léčbě dermatologických obtíží spojených s infektem. Napomáhá zlepšení komfortu alergického zvířete (napomáhá zmírnění pocitu svědění). Kůži ani srst neznečišťuje, přebytek pudru lze snadno odstranit pročesáním či vyfoukáním.

Návod k použitíNanášejte zásyp v jemné vrstvě proti srsti a jemně vmasírujte k pokožce. Aplikujte 1x až 2x týdně. Při celodenním pobytu venku lze aplikovat obden. V případě potřeby silnějšího účinku nechte zásyp ve větší dávce působit na pokožce delší dobu (až 20 minut) a přebytečné množství pak vyčešte. Lze aplikovat pomocí štětce.

Orientační dávkování (záleží i na typu a hustotě osrstění): malý pes - 1 zarovnaná čajová lžička (0,5 až 1 g), středně velký pes - 2 zarovnané lžičky (1 až 2 g), velký pes - 3 zarovnané lžičky a více (2 g a více).

Složenízelený jíl, nimbový sušený extrakt, aloe vera barbadensis – sušený extrakt, esenciální oleje: Cedrus deodara, Rosmarinus officinalis, Melissa officinalis, Mentha piperita, Laurus nobilis, Pelargonium graveolens.

 

UpozorněníPokud zvíře směs dobrovolně pojídá, kontaktujte naší poradnu. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Nenahrazuje péči veterináře a jím doporučená léčiva. Chraňte před kontaktem sliznice a oči. Nepoužívejte pro štěňata mladší než 3 měsíce nebo v průběhu březí či kojení. Může dočasně obarvit srst zvířete. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením,

teplem. Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata.

 

Maximálně šetrný k přírodnímu prostředí. Bez živočišných látek. Bez syntetických látek. 

 

Spotřebujte do 36 měsíců od data  výroby. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiparazitika pro psy
Značka: Dokonalá láska