Hovězí maso, dršťky a zelenina pro psy a kočky 500 g

Neohodnoceno
Značka: Baron

Svalovina / Dršťky / Zelenina >> Doplnění mas typu KOMPLET podle BARF receptury.

Dostupnost SKLADEM, K DOSTÁNÍ POUZE NA PRODEJNĚ (8 ks)
Kód: 91038
90 Kč
Hovězí maso, dršťky a zelenina pro psy a kočky 500 g
Neohodnoceno
Značka: Baron
maso pro psy hovezi maso drstky a zelenina original
Pouze na prodejně

Syrové hovězí hrubě mleté maso se zeleninou je vhodným doplňkem k veškerým masům typu KOMPLET. Receptura BARF konceptu je odlehčená o rostlinné složky. Maso obsahuje Svalovinu / Neprané zelené dršťky (žaludky) s ProBiotiky pro dobré trávení a Zeleninu. Toto maso je vhodné pro dlouhodobé krmení Psů a Koček, je v potravinářské kvalitě a pochází od regionálních farmářů z Německých volných chovů. Čerstvost a rychlé šokové zmrazení masa zachovává vysokou BioAktivitu (Životní Energie). Filozofie dodávat POUZE KVALITU bez laciných plniv je klíčem ke zdravé výživě. Vakuové balení ve skladných foliových vaničkách. Výrobce >> Lorenz a Wellem Clausen >> Paex.de.

 

 

 • Svým složením doplňuje veškerá masa typu KOMPLET.
   
 • Obsahuje ProBiotika z Drštěk pro optimální trávení.
   
 • Čerstvé maso & Potravinářská kvalita & Volný chov.
   
 • Šokové zmražení >> BioAktivita & Vitalita & Kondice.
   
 • ŽÁDNÁ laciná plniva >> Zaměřeno na zdravou výživu.
   
 • Kompetentní výrobce >> Rozumí přirozenému zdraví.

 

Hovězí nepraný žaludek (bachor) 40 % / Maso z hrdla 40 % / Hrášek 10 % / Mrkev 10 % >> 100% Potravinářská Kvalita BEZ Kafilerních produktů pro zdraví Psů a Koček od bratrů Clausenových - Paex.de.

Analytické složky: hrubý protein 17,6 % / hrubý tuk 10,1 % / vlhkost 70,1 % / hrubá vláknina 1,0 % / obsah anorganických látek 1,2 %. Pro kompletní výživové zaopatření k masu přidáváme rostlinné přílohy.

V tomto mase jsou neprané zelené dršťky (žaludky), které na stěnách mají zbytky natrávené (fermentované) rostlinné potravy (Tráva / Byliny / Listy). Tato natrávenina Obsahuje Dobré Bakterie (ProBiotika) pro zdravou střevní flóru, které volně žijící masožravci získávají z obsahu žaludku kořisti. Tohoto důležitého ProBiotického obsahu je v držťkách málo (jen zbytky na stěnách).

Maso Paex od bratrů Clausenových je zaměřeno na zdravou výživu psů a koček. Proto čerstvé maso nakupují výhradně od DŮVĚRYHODNÝCH Farmářů z volných chovů. Přínosem je přirozená výživa zvířat na pastvinách >> Tráva / Byliny / Listy / Květy. V zimě seno (sušená tráva) nebo siláž (fermentované rostliny). Přirozeně zdravá výživa zvířat PLUS pobyt na čerstvém vzduchu garantuje vysokou výživovou hodnotu masa a znamenitou chuť.

Maso je hrubě namleté na menší kousky o velikosti 1 až 2 cm a vakuově zabalené v pružné fóliové vaničce. Vanička masa v balení 500 gramů má rozměry 18 x 16 x 2,5 cm. Balíčky masa jsou rovné a dají se dobře skládat do mrazáku. Vaničky jsou vyrobeny z ekologického polypropylenu, který je Biologicky odbouratelný, a tím šetrný k životnímu prostředí.

Maso zpracováním ztrácí 10 až 20 % vody. Proto maso v misce zalijeme teplou vodou a necháme 5 minut hydratovat. Do 500 gramů masa přilijeme půl sklenice vody (cca 0,1 litru). Psům a Kočkám, kteří málo pijí, dáváme vody 2 až 3 x více

Z rostlinného podílu BARF výživy podáváme k syrovému masu čerstvou zeleninu a ovoce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Barf: mražené maso pro psy
Značka: Baron
Druh masa: Hovězí