Hovězí maso a chrupavky pro psy a kočky 500 g

Neohodnoceno
Značka: Baron

Svalovina / Chrupavky >> Zpestření jídelníčku pro zvířata v zátěži s větší potřebou proteinů.

Dostupnost SKLADEM, K DOSTÁNÍ POUZE NA PRODEJNĚ (2 ks)
Kód: 91036
86 Kč
Hovězí maso a chrupavky pro psy a kočky 500 g
Neohodnoceno
Značka: Baron
maso pro psy hovezi maso a chrupavky original
Pouze na prodejně

Syrové hovězí hrubě mleté maso doplňuje masa typu KOMPLET podle receptury BARF. Je více houževnaté a prorostlé vazivem. Obsahuje Svalovinu a Chrupavky a je vhodné zejména pro zvířata v zátěži, které potřebují více proteinů. Maso je v potravinářské kvalitě od regionálních farmářů z Německých volných chovů. Čerstvost a rychlé šokové zmrazení masa zachovává vysokou BioAktivitu (Životní Energie). Filozofie dodávat POUZE KVALITU bez laciných plniv je klíčem ke zdravé výživě. Vakuové balení ve skladných foliových vaničkách. Výrobce >> Lorenz a Wellem Clausen >> Paex.de.

 

 

 • Maso s převahou svaloviny vhodné pro zvířata v zátěži.
   
 • Svým složením doplňuje veškerá masa typu KOMPLET.
   
 • Čerstvé maso & Potravinářská kvalita & Volný chov.
   
 • Šokové zmražení >> BioAktivita & Vitalita & Kondice.
   
 • ŽÁDNÁ laciná plniva >> Zaměřeno na zdravou výživu.
   
 • Kompetentní výrobce >> Rozumí přirozenému zdraví.

Hovězí maso z hrdla (70 % svalovina, 30 % chrupavky) >> 100% Potravinářská Kvalita BEZ Kafilerních produktů pro zdraví Psů a Koček od bratrů Clausenových - Paex.de

Analytické složky: hrubý protein 16 % / hrubý tuk 17 % / vlhkost 66,1 % / obsah anorganických látek 0,9 %. Pro kompletní výživové zaopatření k masu přidáváme rostlinné přílohy.

Maso Paex od bratrů Clausenových je zaměřeno na zdravou výživu psů a koček. Proto čerstvé maso nakupují výhradně od DŮVĚRYHODNÝCH Farmářů z volných chovů. Přínosem je přirozená výživa zvířat na pastvinách >> Tráva / Byliny / Listy / Květy. V zimě seno (sušená tráva) nebo siláž (fermentované rostliny). Přirozeně zdravá výživa zvířat PLUS pobyt na čerstvém vzduchu garantuje vysokou výživovou hodnotu masa a znamenitou chuť.

Maso je hrubě namleté na menší kousky o velikosti 1 až 2 cm a vakuově zabalené v pružné fóliové vaničce. Vanička masa v balení 500 gramů má rozměry 18 x 16 x 2,5 cm. Balíčky masa jsou rovné a dají se dobře skládat do mrazáku. Vaničky jsou vyrobeny z ekologického polypropylenu, který je Biologicky odbouratelný, a tím šetrný k životnímu prostředí.

Maso zpracováním ztrácí 10 až 20 % vody. Proto maso v misce zalijeme teplou vodou a necháme 5 minut hydratovat. Do 500 gramů masa přilijeme půl sklenice vody (cca 0,1 litru). Psům a Kočkám, kteří málo pijí, dáváme vody 2 až 3 x více.

Z rostlinného podílu BARF výživy podáváme k syrovému masu čerstvou zeleninu a ovoce. Efektivnější pořizování a uchovávání zeleniny s dlouhou trvanlivostí představuje sušená zelenina. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Barf: mražené maso pro psy
Značka: Baron
Druh masa: Hovězí