Kachna KOMPLET - Maso pro psy a kočky 500 g

Neohodnoceno
Značka: Baron

Svalovina / Skelety / Chrupavky / Vnitřnosti >> KOMPLETNÍ zaopatření živočišného podílu BARFu.

Dostupnost SKLADEM, K DOSTÁNÍ POUZE NA PRODEJNĚ (7 ks)
Kód: 91042
97 Kč
Kachna KOMPLET - Maso pro psy a kočky 500 g
Neohodnoceno
Značka: Baron
maso pro psy kachna komplet original (1)
Pouze na prodejně

Syrové kachní hrubě mleté maso KOMPLET je vyvážená receptura BARF konceptu „Celá kořist“. Obsahuje Svalovinu / Skelety / Chrupavky a Vnitřnosti. Toto složení zajišťuje KOMPLETNÍ ZAOPATŘENÍ živočišného podílu BARF výživy Psů a Koček. Maso je v potravinářské kvalitě od farmářů z Francie. Čerstvost a rychlé šokové zmrazení masa zachovává vysokou BioAktivitu (Životní Energie). Filozofie dodávat POUZE KVALITU bez laciných plniv je klíčem ke zdravé výživě. Vakuové balení ve foliových vaničkách. Výrobce >> Lorenz a Wellem Clausen >> Paex.de.

 

 

 • KOMPLET je vyvážený BARF KONCEPT >> Celá kořist.
   
 • Čerstvé maso & Potravinářská kvalita & Volný chov.
   
 • Šokové zmražení >> BioAktivita & Vitalita & Kondice.
   
 • ŽÁDNÁ laciná plniva >> Zaměřeno na zdravou výživu.
   
 • Kompetentní výrobce >> Rozumí přirozenému zdraví.


Kachní maso, skelety a chrupavky 70 % / Kachní vnitřnosti (žaludky, plíce, srdce) 30 % >> 100% Potravinářská Kvalita BEZ Kafilerních produktů pro zdraví Psů a Koček od bratrů Clausenových - Paex.de. Analytické složky: hrubý protein 17 % / hrubý tuk 12,5 % / vlhkost 66,9 % / hrubá vláknina 0,4 % / obsah anorganických látek 3,2 %. Pro kompletní výživové zaopatření k masu přidáváme Rostlinné přílohy.

Maso je hrubě namleté na menší kousky o velikosti 1 až 2 cm a vakuově zabalené v pružné fóliové vaničce. Vanička masa v balení 500 gramů má rozměry 18 x 16 x 2,5 cm. Balíčky masa jsou rovné a dají se dobře skládat do mrazáku. Vaničky jsou vyrobeny z ekologického polypropylenu, který je Biologicky odbouratelný, a tím šetrný k životnímu prostředí.

Maso zpracováním ztrácí 10 až 20 % vody. Proto maso v misce zalijeme teplou vodou a necháme 5 minut hydratovat. Do 500 gramů masa přilijeme půl sklenice vody (cca 0,1 litru). Psům a Kočkám, kteří málo pijí, dáváme vody 2 až 3 x více

Z rostlinného podílu BARF výživy podáváme k syrovému masu čerstvou zeleninu a ovoce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Barf: mražené maso pro psy
Značka: Baron
Druh masa: Kachní