Back on Track - Funkční šátek Per4mance

Neohodnoceno
Značka: Back on Track

Multifunkční šátek s vysokou prodyšností.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Kód: 18500000
599 Kč
Back on Track - Funkční šátek Per4mance
Neohodnoceno
Značka: Back on Track

Funkční šátek Per4mance má mnoho využití. Perfektní pro aktivity jako chůze, lyžování nebo jízda na koni. Vhodné i jako kapuce pod helmu. Šátek má silnější část podšitou Welltex® a tenčí část podšitou Iontex® . Šátek si tak můžete vybrat a otočením přizpůsobit činnosti, kterou se chystáte dělat.

Welltex® odráží tělesné teplo do infračervené energie a stimuluje krevní oběh. Dokáže zmírnit problémy se ztuhlostí šíje. 

Iontex® poskytuje vysoce elastický materiál s vysokou prodyšností.

 

  • Technologie Welltex®

  • Technologie Iontex®

  • Multifunkční

  • Reverzibilní s různými technologiemi na koncích

 

Materiál 1: 84% Polyester, 16% Elastan, s technologií Iontex®.
Materiál 2: 47% Polyester, 47% Bavlna, 6% Elastan, vč Technologie Welltex®.

 

Technologie Welltex® obsahuje unikátní složení přírodních minerálů. Minerály zachycují tělesné teplo a přeměňují ho na dlouhovlnnou infračervenou energii, která se odráží zpět do pokožky, kloubů a svalů. Infračervená energie je známá svou schopností zvýšit krevní oběh, což může být užitečné při rekonvalescenci po zraněních, opotřebení, zánětech nebo napjatých svalech.

 

Technologie Iontex® se skládá z reflexních minerálů s vlastnostmi, díky nimž je tkanina termoregulační, antibakteriální, rychleschnoucí a vysoce prodyšná. Materiál se tak dokáže přizpůsobit v horkých i studených podmínkách. Iontex® odráží přirozené tělesné teplo ve formě dlouhovlnné infračervené energie, která vám může poskytnout jak delší výdrž, tak rychlejší regeneraci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oblečení pro lidi
Značka: Back on Track