cdVet - Balzám na rány, kůži a tlapky 75 ml

Neohodnoceno
Značka: cdVet

Balzám na rány, kůži a tlapky ošetřuje otlaky, proleženiny, suchou, šupinovitou nebo popraskanou pokožku, pomáhá také při drobných kožních problémech (vyrážky, pupínky a podobně) nebo jako ochrana před nepříznivými podmínkami (rozpálené chodníky, posypová sůl). 

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Kód: 3318
596 Kč
cdVet - Balzám na rány, kůži a tlapky 75 ml
Neohodnoceno
Značka: cdVet
 • 100% Přírodní produkt s hodnotnými oleji a včelím voskem.
   
 • Podpora regenerace pokožky vedoucí k rychlejšímu hojení.
   
 • Osvědčená péče na citlivou, popraskanou kůži a tlapky.
   
 • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.
   
 • Odborné poradenství + Optimální poměr Přínos / Cena.

 

Originál německý název je „Haut & Pfotenbalsam“.

Balzám na rány obsahuje tyto ČISTĚ  PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality >> Bio Kokosový olej / Bio slunečnicový olej / Jojobový olej / Včelí vosk (cera alba) / Bio pupalkový olej / Čajovníkový olej / Levandulový olej. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel výrobní společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat). 

Balzám na kůži, rány tlapky je přírodním složením zaměřen na šetrnou péči >> PROTO neobsahuje ŽÁDNÉ  UMĚLÉ  LÁTKY, žádné syntetické minerály ani laciná plniva. Díky absenci chemie nemá vedlejší účinky a je vhodný také pro alergiky či jinak zatížené jedince s oslabenou imunitou. Vhodný je také pro nastávající či kojící zvířecí mámy a jejich mláďata.

Na rány nebo jinak postižená místa naneseme balzám 2 až 3 krát denně, nebo vícekrát podle potřeby. Pro ochranu tlapek nanášíme před procházkou. Balzám na tlapkách vytváří ochranný film. Díky obsahu TeaTree nedoporučujeme používat produkt pro kočky.
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o oči, uši, tlapky a kůži psů
Značka: cdVet