Entero ZOO detoxikační gel; sáček 10 g

Neohodnoceno
Značka: Bioline Products

EnteroZOO je dietetický veterinární přípravek s ověřenou schopností adsorbovat toxiny. Neobsahuje konzervanty ani jiné přidané látky a velmi snadno se zvířatům podává, neboť nemá ani chuť, ani zápach a zvířata jej v krmivu většinou nezaregistrují.

Dostupnost Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: 40728
59 Kč
Entero ZOO detoxikační gel; sáček 10 g
Neohodnoceno
Značka: Bioline Products

EnteroZOO  funguje jako "chytrá" houba s póry, jejichž velikost odpovídá velikosti molekul většiny škodlivých látek. Většinu prospěšných látek EnteroZOO nesorbuje. Je to přípravek tvořený organickým minerálem a čistou vodou. Jeho aktivní látkou je polymerní organická křemičitá sloučenina s názvem Polymethylsiloxan polyhydrát. 

Složení EnteroZOO: polyhydrát polymethylsiloxanu – 60 %, voda čištěná – 40 %.

Složení EnteroZOO
 
 
 

Díky adsorpčním schopnostem je přípravek pro domácí a hospodářská zvířata EnteroZOO schopen vázat na sebe škodlivé látky a toxiny, takzvaně organismus zbaví intoxikace z různých příčin a umožňuje velmi rychle zlepšit stav zvířete.

Mimo toxické látky dokáže EnteroZOO účinně vázat také patogenní baktérie a viry. Díky tomu ve střevech napomáhá růstu normální mikroflóry a s tím spojené obnově střevní imunity zvířete. V neposlední řadě je významným benefitem gelu fakt, že po splnění své funkce je z organismu kompletně vyloučen i s navázanými škodlivinami.

Detoxikační gel EnteroZOO nemá žádnou chuť ani zápach, díky čemuž zpravidla není problém podávat jej pravidelně jakémukoliv zvířeti. Nemá zásadní vedlejší účinky (vzácně se u zvířete může objevit zácpa) a tak je možnost podávat EnteroZOO nejen jako veterinární přípravek na první pomoc při průjmech a otravách, ale také pro prevenci například jako součást užívání antibiotik nebo probiotik pro psy a další mazlíčky, je možnost jej přidat k různým doplňkům stravy pro kozy, jehňata, telata a další domácí a hospodářšká zvířata, včetně různých druhů ptáků, i exotických. Mezi užitím je nutno dodržet dvouhodinový odstup.

EnteroZOO lze použít při těchto zdravotních potížích (ideálně po odborné konzultaci s vašim veterinářem):

 • Akutní průjem (bakteriální, virový, otrava z potravy, důsledek užívání antibiotik)
 • Chronický průjem (jakéhokoliv původu)
 • Poruchy trávení (dyspepsie)
 • Narušená střevní mikroflóra (např. při užívání antibiotik)
 • Otravy
 • Chronické onemocnění jater či ledvin doprovázené jejich selháním
 • Alergická onemocnění
 • Kožní nemoci

Vzhledem ke své bezpečnosti je možné gel podávat i štěňatům. Paníčci už si tak nemusí lámat hlavu s tím, co dělat, když jejich štěně má průjem nebo zvrací a nechce jíst nebo přinejhorším se něčím otrávilo.

Dávkování závisí na váze psa a jeho detailní rozpis najdete níže i vpříbalovém letáku. EnteroZOO můžete aplikovat přímo do tlamy, přidat do krmiva nebo rozpustit ve vodě. V případě kožních potíží (ekzémy, záněty, alergie) EnteroZOO lze nanést přímo na postižené místo kůže.

Dávkování EnteroZOO pro psy a štěňata:

 • Psi a štěňata do 4 kg užívají cca ½ kávové lžičky 1-3x denně.
 • Psi do 15 kg užívají cca 1 kávovou lžičku 1-3x denně.
 • Psi od 15 do 50 kg užívají cca 1 vrchovatou kávovou lžičku 1-3x denně.
 • Psi od 50 kg výše užívají cca 1 polévkovou lžíci 1-3x denně.

V případě otravy nebo v případě pouhého podezření na otravu podejte ihned dvojnásobnou dávku EnteroZOO a urychleně vyhledejte veterinárního lékaře. EnteroZOO do sebe vstřebá toxické látky a tím zajistíte zvířeti při otravě první pomoc! EnteroZOO nelze předávkovat, je vhodné i pro březí samice a mláďata.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy na trávení pro psy
Značka: EnteroZOO
Obsah: 10 g

Podobné produkty

Entero ZOO detoxikační gel 100 g
399 Kč
43874
orig image
599 Kč
40729
entero zoo detoxikacni gel 500ml doypack
999 Kč
46725