Entero ZOO detoxikační gel; tuba 100 g

Neohodnoceno
Značka: Bioline Products
Gel Entero zoo slouží k celkové detoxikaci trávicího traktu u psů a koček.
Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Kód: 43874
399 Kč
Entero ZOO detoxikační gel; tuba 100 g
Neohodnoceno
Značka: Bioline Products

Gel dokáže na sebe navázat středněmolekulární toxické látky, patogenní bakterie a alergeny a odvádí je z organizmu. Zabraňuje tak jejich usazování v těle a napomáhá tak udržet celý organismus a zažívání v přirozené formě. Entero zoo dokáže zmírnit průběh infekčních průjmů, otrav a alergií. Pokud užívá Váš pes antibiotika, je vhodné mu Entero zoo podávat - posílí účinek antibiotik a urychluje tak léčbu. Entero zoo je prověřeno mnoha studiemi, kde byla dokázána jeho vysoká účinost a nebyly dosud zjištěny žádné vedlejší nežádoucí reakce.

Složení:
směs hydrogelu polydimethylsi­loxanu a čištěné vody.

Způsob a dávkování:
EnteroZOO je přípravek nové generace. Jeho výhodou při použití ve veterinářství je absence chuti a vůně. Zvířata proto přípravek obvykle přijímají bez problémů. Snadno se podává. Jedna lžíce přípravku se zředí vodou nebo smísí s krmivem. Při těžkém stavu onemocnění zvířete se směs zavádí plastovou stříkačkou přímo do tlamy. EnteroZoo se podává třikrát denně.

Dávkování aplikace:
psi a kočky 1–3 x denně 10 gramů přípravek přimíchat do krmiva nebo rozmíchat v přiměřeném množství vody a podávat plastovou stříkačkou

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy na trávení pro psy
Značka: EnteroZOO
Obsah: 100 g

Podobné produkty

orig image
599 Kč
40729
entero zoo detoxikacni gel 500ml doypack
999 Kč
46725
91698 entero zoo detoxikacni gel 10 g
59 Kč
40728