Dokonalá Láska 23 - Alergie, hojení, svědění; 30 ml - podpůrný olej

Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska

Podporuje hojivé procesy a napomáhá při léčbě a hojení ran a zranění různého původu. 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Kód: DL_23_30
349 Kč
Dokonalá Láska 23 - Alergie, hojení, svědění; 30 ml - podpůrný olej
Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska

POPIS PRODUKTU

Olejová směs určená pro vtírání do kůže a k inhalaci. Podporuje hojivé procesy a napomáhá při léčbě a hojení ran a zranění různého původu. Odstraňuje nepříjemné pocity svědění. Zmírňuje projevy alergií různého původu.


ZPŮSOB POUŽITÍ

Dávkování a způsob použití: Aplikační dávka 1 ml (cca 40 kapek) na 5 kg hmotnosti zvířete. Potřebnou dávku nakapejte do dlaní a vetřete na boční stranu krku, nebo do oblasti zátylku, nebo mezi lopatky či do oblasti beder a kořene ocasu. Přípravek lze také aplikovat do oblasti třísel. V případě zájmu může zvíře směs olíznout z ruky, pokud má v pořádku trávení a není citlivé na oleje.

UPOZORNĚNÍ

Veterinární přípravek určený pro psy. Nepodávejte vnitřně. Složením není vhodný pro epileptiky. Pouze pro vnější použití. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Přípravek není určen pro březí a kojící feny. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud je u psa přítomna porucha funkce ledvin, jater nebo srdce, konzultujte použití přípravku s veterinářem nebo u výrobce.

Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby.

Číslo schválení: 017-17/C

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy pro psy
Značka: Dokonalá láska

Podobné produkty