Dokonalá Láska 56 - Při strachu a úzkosti; 30 ml - podpůrný olej

Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska

Přípravek napomáhá ke zklidnění psychiky při strachu či úzkostných stavech.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Kód: DL_56_30
343 Kč
Dokonalá Láska 56 - Při strachu a úzkosti; 30 ml - podpůrný olej
Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska
 • Veterinární přípravek.

  Pouze pro zvířata.

  Přípravek je určen pro psy

  Složení:

  Slunečnicový olej, esenciální olej - majoránka zahradní, esenciální olej - levandule úzkolistá, esenciální olej - kozlík lékařský, vitamin E (tokoferol), esenciální olej - šalvěj muškátová

  Olejová směs. Je určena ke vtírání do kůže a k inhalaci. Přípravek napomáhá ke zklidnění psychiky při strachu či úzkostných stavech.

  Způsob použití:

  1 ml na 5 kg hmotnosti psa. 1x až 2x denně nebo v kritické situaci odlijte uvedené množství směsi do dlaně a jemně, avšak důkladně vetřete do kůže v oblasti krevního řečiště. Vhodná místa jsou v podpaždí, na vnitřních stranách stehen, na břiše, na kořeni ocasu, mezi ušima.

  Užívejte do vymizení obtíží nebo trvale. V případě potřeby můžete jednou týdně dávkování jednorázově zvýšit a to až trojnásobně.

  Pokud to pes upřednostňuje, může účinné látky inhalovat přímo z lahvičky nebo z vašich dlaní. Než budete lahvičku používat poprvé, prozkoumejte ji a očichejte společně s Vaším psem, nechte jej seznámit se s jeho novým pomocníkem pro dosažení psychické pohody. Nezapomeňte, že i při používání tohoto přípravku zůstává nejdůležitější váš správný přístup ke psovi.

  V případě pravidelného používání výrobku po dobu 3 měsíců aplikaci výrobku přerušte na dobu 1 týdne. Je to vhodné pro občasné celkové pročištění organismu.

  Pouze pro vnější použití. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Před použitím vždy protřepejte! Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Přípravek není určen pro březí feny. Přípravek není vhodný při epilepsii. Uchovávejte mimo dosah dětí.

  Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby  

  Číslo schválení: 084-19/C

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy pro psy
Značka: Dokonalá láska

Podobné produkty