Vážení klienti, omlouváme se, ale z technických důvodů bude volba dopravy "Kurýr po Ostravě" do odvolání nedostupná. Děkujeme za pochopení, tým hladovypes.com

Dokonalá láska 27 - Zásyp kvasinky, plísně, demodex 90 g

Kód: DL_27_90
Neohodnoceno
549 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Přírodní zásyp proti kvasinkám a plísním s vyšší koncentrací účinných látek k zapracování do srsti a kůže. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinně napomáhá redukci kvasinkové infekce. Napomáhá regulovat výskyty plísně. Účinně podporuje léčbu demodexu. Pro maximální zásah při kvasinkové infekci a demodexu lze kombinovat s dalšími vhodnými přípravky.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Aplikujte 3× denně zasypáním, vetřením a zapracováním do kůže a srsti, především v postižených oblastech, ale vždy do okolí ušních boltců (horní zevní i vnitřní boltec – vždy dbejte zvýšené pozornosti tak, aby nedošlo k nežádoucímu zanešení zvukovodu), na tlapky a meziprstí a do okolí řitního otvoru. Provádějte do vymizení příznaků, minimálně 10 dnů. Pokud to zvíře umožní, lze aplikovat přímo na postižená místa. Na citlivá místa můžete použít též kosmetický štětec. Po měsíci od vymizení projevů zopakujte aplikování zásypu, a to 1× denně po dobu 10 dnů.

UPOZORNĚNÍ

Veterinární přípravek určený pro psy a větší savce. Pouze pro
zvířata. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Lze kombinovat s veterinárním léčivem. Přípravek není určen pro zvířata s epilepsií, březí a kojící samice a mláďata věku do 6 měsíců. Použití pro zvířata s vážným onemocněním srdce, ledvin či jater konzultujte se
svým veterinárním specialistou nebo v poradně Dokonalé Lásky. Může dočasně obarvit srst zvířete. Při aplikaci může dojít ke znečištění / zaprášení / umaštění okolí (zásyp žlutozeleně barví a je ulpívavě mastný). Neobsahuje alkohol.

Doba použitelnosti: 2 roky od data výroby

SLOŽENÍ

zelený jíl, kurkuma, nimbový sušený extrakt, esenciální oleje: vavřín vznešený, kajeput zelenokvětý (niaouli), voňatka citronová (lemongrass),
kopaiva, tymián sladký, dobromysl obecná (oregano ct. karvakrol), meduňka lékařská, cedr atlaský, pačule obecná.

MEDUŇKA LÉKAŘSKÁ

Meduňkový čaj z listů snižuje stres, uklidňuje, uvolňuje, zpříjemňuje spánek a zajišťuje dobré zažívání. Nově se uznávají protivirové účinky, zvláště u herpesvirů (opary). Z listů se rovněž připravuje meduňkový likér. Nať se používá v lidovém lékařství jako hypnotikum a sedativum. Používá se také jako koření. V kuchyni se pro svou citrusovou vůni za čerstva přidává do míchaných nápojů a ovocných salátů.

Sbírá se list nebo celá nať – zásadně před květem. Je třeba sušit ji rychle, ne však na slunci, vhodné jsou nízké teploty. Tradičně se používá vnitřně výluh samostatně nebo ve směsi, hlavně s kozlíkem a chmelovými šišticemi.

ZELENÝ JÍL

Jíl je nezpevněná usazená hornina složená z více než 50 % jílovité složky. Tvoří ji jílové minerály, pelitové frakce s velikostí jednotlivých zrn pod 2 μm (resp. 4 μm). Hornina může mít různou barvu závisející na obsahu příměsí. Jíly s 25 – 75 % vápenaté příměsi jsou označovány jako slíny. Jíly s významnou příměsí kalcitu a písku se označují jako šlíry. Zpevněním jílu vzniká jílovec a jílovitá břidlice.

Zatímco červená a fialová barva je způsobena přítomností trojmocného železa, zelenou barvu způsobuje dvojmocné železo.

Určité druhy jílu se používají v medicíně jako léčivé prostředky pro pleť (například zelený jíl, který má údajně absorpční, antioxidační a čisticí vlastnosti). Může se také použít proti rezistentním bakteriím.

TYMIÁN OBECNÝ

Tymián je skutečným darem přírody pro zdraví lidí i zvířat. Obsahuje důležité účinné látky a to v poměrně velkém množství. Mezi ně určitě patří silice, třísloviny, hořčiny, flavony, aromatické a triterpenické kyseliny. Právě proto je tymián velmi využíván ve farmaceutickém průmyslu. Ale nejlepší účinky a prospěch přináší tymián v podobě, jakou určila příroda.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy pro psy
Značka: Dokonalá láska

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: