Dokonalá Láska 50 - Pro rychlé zklidnění; 10 ml

Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska

Směs účinných látek, která napomáhá rychlému emočnímu uvolnění a tím zklidnění psychiky zdravého zvířete ve stresové situaci.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Kód: DL_50_10
399 Kč
Dokonalá Láska 50 - Pro rychlé zklidnění; 10 ml
Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska
 • Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata.

  Směs účinných látek, která napomáhá rychlému emočnímu uvolnění a tím zklidnění psychiky zdravého zvířete ve stresové situaci. Jeho účinky lze využít u všech savců a je vhodným doplňkem při nácviku nových situací. Jako je například cestování, návštěva veterinární ordinace, psí akce a výstava. Při nedostatečném účinku je nejspíše přítomen závažnější psychický problém zvířete.

  Dávkování a způsob použití:

  V emočně vypjaté chvíli jednou zmáčkněte dávkovač do dlaní, rozetřete a vytvořte z dlaní masku, z níž dáte psovi inhalovat po dobu 5 až 20 vteřin. Dávku můžete také vetřít do kůže a srsti na krku. Můžete použít opakovaně až 8x denně.

  Složení:

  Slunečnicový olej, esenciální oleje Marticaria recutita - heřmánek modrý , Majorana hortensis - majoránka zahradní, Citrus aurantinum – neroli, Levandulia angustifolia - levandule úzkolistá, vitamin E

  Upozornění:

  Veterinární přípravek určený pro psy, koně a hlodavce. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

  Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

  Číslo schválení: 083-19/C

  Datum výroby: viz obal přípravku

  Obsah 10 ml

  Skleněná lahvička s mechanickou pumpičkou a plastovým krytem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy pro psy
Značka: Dokonalá láska

Podobné produkty

zklidnění DL_50_20