Dokonalá Láska 64 - Při separační úzkosti; 30 ml - podpůrný olej

Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska

Olej k vetření je určen pro psy s projevy strachu z odloučení od majitele nebo smečky. 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Kód: DL_64_30
343 Kč
Dokonalá Láska 64 - Při separační úzkosti; 30 ml - podpůrný olej
Neohodnoceno
Značka: Dokonalá Láska
 • Vhodné jako podpora při úmrtí nebo odchodu člena smečky nebo rodiny majitele. Směs je vhodná pro zvířata, která preferují kontakt a dotek s majitelem. Aplikaci je vhodné spojit s relaxačními doteky.

  Dávkování a způsob použití:

  Aplikační dávka 1 ml (cca 40 kapek) na 5 kg hmotnosti zvířete. Potřebnou dávku 1 x denně nakapejte do dlaní a jemně vetřete na boční stranu krku, nebo do oblasti zátylku, nebo mezi lopatky či do oblasti beder a kořene ocasu. Přípravek lze také aplikovat do oblasti třísel. V případě zájmu může zvíře směs olíznout z ruky, pokud má v pořádku trávení.

  Složení:

  Slunečnicový olej, vitamín E, esenciální oleje Citrus aurantinum – neroli, Acacia decurrens – mimosa, Majorana hortensis – majoránka, Boswellia serrata – kadidlovník, Jasminum grandiflorum – jasmín, Santalum album – santal, Vetiveria zizainoides – vetiver, Cedrus atlantica – cedr.

  Upozornění:

  Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není vhodný pro epileptiky.

  Doba použitelnosti: 1 rok od data výroby

  Výrobce: Dokonalá Láska s.r.o., Slámova 38/8, 103 00 Praha 10, CZ, EU

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a doplňky stravy pro psy
Značka: Dokonalá láska

Podobné produkty