Dršťky jehněčí zelené neprané pro psy a kočky 500 g

Neohodnoceno
Značka: Baron

Jehněčí dršťky zelené neprané >> ProBiotika pro zdravou střevní flóru a optimální trávení.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 91061
102 Kč
Dršťky jehněčí zelené neprané pro psy a kočky 500 g
Neohodnoceno
Značka: Baron
maso pro psy drstky jehneci zelene neprane original
Pouze na prodejně

Syrové hrubě mleté jehněčí zelené neprané dršťky jsou důležitou součástí výživy. Obsahují zbytky natrávených (fermentovaných) rostlin, které dodávají dobré bakterie pro zdravou střevní flóru. Neprané dršťky krmíme 2 až 3krát týdně samotné, nebo je můžeme přimíchat do masa. Dršťky jsou v potravinářské kvalitě od regionálních farmářů z Německých volných chovů. Čerstvost a rychlé šokové zmrazení masa zachovává vysokou BioAktivitu (Životní Energie). Filozofie dodávat POUZE KVALITU bez laciných plniv je klíčem ke zdravé výživě. Vakuové balení ve skladných foliových vaničkách. Výrobce >> Lorenz a Wellem Clausen.

 

 

 • Zelené neprané dršťky přidáváme 2 až 3 krát týdně.
   
 • Obsahují fermenty a dobré bakterie pro střevní flóru.
   
 • Čerstvé maso & Potravinářská kvalita & Volný chov.
   
 • Šokové zmražení >> BioAktivita & Vitalita & Kondice.
   
 • ŽÁDNÁ laciná plniva >> Zaměřeno na zdravou výživu.
   
 • Kompetentní výrobce >> Rozumí přirozenému zdraví.

100% Jehněčí neprané dršťky (žaludek). Barva se liší v závislosti na letním nebo zimním krmení (Tráva / Seno) od světle či tmavě zelené až po šedivou či hnědou >> 100% Potravinářská Kvalita BEZ Kafilerních produktů pro zdraví Psů a Koček od bratrů Clausenových.

Analytické složky: hrubý protein 7 % / hrubý tuk 14 % / vlhkost 76,7 % / hrubá vláknina 1,1 % / obsah anorganických látek 1,2 %.

Jehněčí neprané zelené dršťky (žaludky) mají na stěnách zbytky natrávené (fermentované) rostlinné potravy (Tráva / Byliny / Listy). Tato natrávenina Obsahuje Dobré Bakterie (ProBiotika) pro zdravou střevní flóru, které volně žijící masožravci získávají z obsahu žaludku kořisti. 

Maso Paex od bratrů Clausenových je zaměřeno na zdravou výživu psů a koček. Proto čerstvé maso nakupují výhradně od DŮVĚRYHODNÝCH Farmářů z volných chovů. Přínosem je přirozená výživa zvířat na pastvinách >> Tráva / Byliny / Listy / Květy. V zimě seno (sušená tráva) nebo siláž (fermentované rostliny). Přirozeně zdravá výživa zvířat PLUS pobyt na čerstvém vzduchu garantuje vysokou výživovou hodnotu masa a znamenitou chuť.

Maso je hrubě namleté na menší kousky o velikosti 1 až 2 cm a vakuově zabalené v pružné fóliové vaničce. Vanička masa v balení 500 gramů má rozměry 18 x 16 x 2,5 cm. Balíčky masa jsou rovné a dají se dobře skládat do mrazáku. Vaničky jsou vyrobeny z ekologického polypropylenu, který je Biologicky odbouratelný, a tím šetrný k životnímu prostředí.

Maso zpracováním ztrácí 10 až 20 % vody. Proto maso v misce zalijeme teplou vodou a necháme 5 minut hydratovat. Do 500 gramů masa přilijeme půl sklenice vody (cca 0,1 litru). Psům a Kočkám, kteří málo pijí, dáváme vody 2 až 3 x více.

Z rostlinného podílu BARF výživy podáváme k syrovému masu čerstvou zeleninu a ovoce. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Barf: mražené maso pro psy
Značka: Baron
Druh masa: Jehněčí
Položka byla vyprodána…