Hovězí štěněčí mix s dršťkami pro psy – KOMPLET 500 g

Neohodnoceno
Značka: Baron

Svalovina / Chrupavky / Dršťky >> KOMPLETNÍ zaopatření živočišného podílu BARFu.

Dostupnost SKLADEM, K DOSTÁNÍ POUZE NA PRODEJNĚ (9 ks)
Kód: 91068
97 Kč
Hovězí štěněčí mix s dršťkami pro psy – KOMPLET 500 g
Neohodnoceno
Značka: Baron
st
Pouze na prodejně

Syrové hovězí jemně mleté maso KOMPLET je vyvážená receptura BARF konceptu „Celá kořist“. Proto obsahuje Svalovinu / Neprané zelené dršťky (žaludky) s ProBiotiky pro dobré trávení / Chrupavky. Toto složení zajišťuje dlouhodobé KOMPLETNÍ ZAOPATŘENÍ živočišného podílu BARF výživy psů a koček. Maso je v potravinářské kvalitě od regionálních farmářů z Německých volných chovů. Čerstvost a rychlé šokové zmrazení masa zachovává vysokou BioAktivitu (Životní Energie). Filozofie dodávat POUZE KVALITU bez laciných plniv je klíčem ke zdravé výživě. Vakuové balení ve skladných foliových vaničkách. Výrobce >> Lorenz a Wellem Clausen.

 

 

 • KOMPLET je vyvážený BARF KONCEPT >> Celá kořist.
   
 • Obsahuje ProBiotika z Drštěk pro optimální trávení.
   
 • Čerstvé maso & Potravinářská kvalita & Volný chov.
   
 • Šokové zmražení >> BioAktivita & Vitalita & Kondice.
   
 • ŽÁDNÁ laciná plniva >> Zaměřeno na zdravou výživu.
   
 • Kompetentní výrobce >> Rozumí přirozenému zdraví.

Chrupavčité hovězí maso z hrdla 50 % / Nepraný hovězí žaludek (bachor) 50 % >> 100% Potravinářská Kvalita BEZ Kafilerních produktů pro zdraví Psů od bratrů Clausenových - Paex.de 

Analytické složky: hrubý protein 18 % / hrubý tuk 11 % / vlhkost 69,3 % / hrubá vláknina 0,6 % / obsah anorganických látek 1,1 %. 

V tomto mase jsou neprané zelené dršťky (žaludky), které na stěnách mají zbytky natrávené (fermentované) rostlinné potravy (Tráva / Byliny / Listy). Tato natrávenina Obsahuje Dobré Bakterie (ProBiotika) pro zdravou střevní flóru, které volně žijící masožravci získávají z obsahu žaludku kořisti. Tohoto důležitého ProBiotického obsahu je v držťkách málo (jen zbytky na stěnách).

Maso Paex od bratrů Clausenových je zaměřeno na zdravou výživu psů a koček. Proto čerstvé maso nakupují výhradně od DŮVĚRYHODNÝCH Farmářů z volných chovů. Přínosem je přirozená výživa zvířat na pastvinách >> Tráva / Byliny / Listy / Květy. V zimě seno (sušená tráva) nebo siláž (fermentované rostliny). Přirozeně zdravá výživa zvířat PLUS pobyt na čerstvém vzduchu garantuje vysokou výživovou hodnotu masa a znamenitou chuť.
 

Maso je hrubě namleté na menší kousky o velikosti 1 až 2 cm a vakuově zabalené v pružné fóliové vaničce. Vanička masa v balení 500 gramů má rozměry 18 x 16 x 2,5 cm. Balíčky masa jsou rovné a dají se dobře skládat do mrazáku. Vaničky jsou vyrobeny z ekologického polypropylenu, který je Biologicky odbouratelný, a tím šetrný k životnímu prostředí.

Z rostlinného podílu BARF výživy podáváme k syrovému masu čerstvou zeleninu a ovoce.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Barf: mražené maso pro psy
Značka: Baron
Druh masa: Hovězí